Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha én azt mondom h boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én azt mondom h boldog vagyok szinglin ezt mért nem hiszi el nekem senki?

Figyelt kérdés

Mi előtt v ki mondaná nem nem vagyok ronda, se kövér , se meleg. Csupán egyszerűen nem érzem úgy h ahhoz hogy én jól érezzem magam kéne v ki mellém.

Ezt olyan nehéz elfogadni ?


Senkinek nem teszek vele semmi rosszat, és a majd meg fogod unni részt is vagy 200 X elszajkózták 25 vagyok és még mindig nem untam meg.


Szabadnak lenni egyszerűen jó, legalább is nekem.

Az h ezt mért nem értik számomra rejtély.



2014. márc. 1. 19:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Szerintem azok nem hiszik el, akik nem tudnak egyedül boldogok lenni, és nem tudják felfogni, hogy nem mindenki úgy működik, mint ők.


Én is imádok szabad lenni, boldog vagyok szinglin, úgyhogy hiszek neked :)


25/N

2014. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Na azért örülök hogy nem vagyok egyedül. A társaságról pedig annyit hogy szerintem mindenkinek megvan a magáé.


Bár a másságot legyen bármiféle a többségi társadalom nehezen tűri, tudom jól. A szaporodósak meg szaporodjanak bánya a kánya de engem ez nem érdekel a pénzt az magamra is el tudom költeni köszi.


Majd gondolok rátok amikor az éjszaka közepén pelenkáztok a magamfajta meg jókat alszik 14-00-ig vagy tovább :)


Na pá köszi a válaszokat.

2014. márc. 1. 20:58
 13/20 anonim ***** válasza:

Az ember alapvetően társas lény, és a hosszú távú boldogsághoz igenis kell egy párkapcsolat.

Az más kérdés, hogy az embernek vannak olyan életszakaszai, amikor jó egyedül. Én is voltam úgy nagyobb szakítás után, hogy évekig nem volt senkim, és nem éreztem rosszul magam emiatt.

25 évesen teljesen normális, ha ugyanezt 35-40 évesen bizonygatnád, azt már nem hinném el én sem neked.

2014. márc. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Figyú h ki mit gondol szíve joga, de nálam ez eddig is így volt, most is így van, és szerintem ezután is így lesz.

Nem másért csak ez így baromi kényelmes.

Pl tudod milyen jó egyedül moziba járni nyilván nem, és nálamnál jobban úgy se tudja senki h mit akarok.


Persze tudom ez az általános társadalmi felfogás h párkapcsolat nélkül nem élet az élet. Ezzel én sem tudok mit csinálni ez egy sztereotípia és nem az egyetlen.

Aki hisz nekem hisz aki nem nem ez van.

2014. márc. 1. 22:15
 15/20 anonim ***** válasza:

Az evolúció ellen lehet kényelmi szempontok alapján harcolni, de előbb utóbb (majdnem) mindenki megkattan, hogy most már gyereket akar. Valószínűleg te is. Nem állítottam, hogy párkapcsolat nélkül nem lehet teljes életet élni. Dehogynem. Csak azt mondom, hogy végül ez meg fog változni. Ha nem, akkor sincs semmi, kedves egészségedre.

És nem kell félreérteni, nem az az egyetlen életcélom, hogy gyerekeim legyenek meg férjem. Van jó állásom, szeretném építgetni a karrieremet is. De ettől még ott van a vágy, hogy gyereket is akarok hamarosan. Szóval ezek a dolgok sem fekete és fehérek.

Egyébként nyilván fogalmad sincs még mi az a munka, ha kettőig alszol. Na mindegy, szerencsés ember.


26/N

2014. márc. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont, hogy nem érzed így jól magad, azért is bizonygatod itt vadidegeneknek. Ha jó lenne neked, nem tök mindegy, ki mit gondol?
2014. márc. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Szerinted a melegek között gyakoribb a szingliség?:)

Ezt nem értem.Attól mert valaki meleg még nem lesz feltétlen kapcsolatellenes.


A válasz pedig egyszerű.Az a divat,a menő ha van valakid,ha akarod,ha nem.

Most eldöntheted,hogy divatkövető vagy boldog akarsz e lenni.Ennyi a lényeg.

2014. márc. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Úgy vagy szingli, hogy közben dugod a csajokat, vagy úgy, hogy csak matyizol otthon?


Szerintem ez a kulcskérdése annak, hogy az emberek elhiszik-e, hogy boldog vagy.

2015. jan. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, hogy most jó neked, de a hülye szaporodási ösztön miatt meg fog ez változni.
2017. márc. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Még nem változott (szerintem soha nem is fog) és nem óhajtok szaporodni.
2017. márc. 22. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!