Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hiba leragadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hiba leragadni egy nőnél?

Figyelt kérdés

1 éve vagyok együtt a barátnőmmel, ő az első, össze is költöztünk.


A baj csak az, hogy szeretem nagyon, de szinte minden éjjel más lányokkal álmodom. Persze most mindkettőnk életének szempontjából az a leglogikusabb, ha folytatjuk az együttélést. Nehéz ügy.


Sokan tartanak szeretőt meg ilyenek, szinte elfogadott. Lehet, hogy 1-2 ilyen este megoldaná a problémáimat?

Mondom nincs bajom a barátnőmmel, csak érdekelne más lány is.


2014. márc. 2. 11:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ez az éljek a farkamnak c. történet kicsit olyan ösztönlény szint. Vagy akkor mondhatnánk azt is, hogy a férfiakból természetes módon hiányzik a tartás?
2014. márc. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Számomra a szerelem nem úgy működik, hogy random beleesek valakibe, akit akkor látok meg, vagy beszéltem vele 1 órát. Máshogy voltam szerelmes 20 éves korom előtt és máshogy vagyok felnőttként. Most már sokkal jobban én irányítom a dolgokat. Már nincs az az elborult agyú rózsaszín ködös szerelem mint kamasz koromban (20 éves koromig), illetve lenne valami enyhébb, de nem igazán engedek neki teret mert sok mindenben most csak hátráltatna. Például sokat utazom és tudom hogy egy állandó kapcsolat csak teher lenne abból a szempontból, hogy új országokat és kultúrákat ismerjek meg. Szóval akivel nagyon közös hangon voltunk lány pl. 2 éve, vele is egy két-három hónapos mini-kapcsolat után véget értek a dolgok, mert rengeteg újdonság várt még rám (nem csak nők), aminek egy ilyen kapcsolat csak a hátrányára válna.


10:


Mitől rosszabb? Vissza is tudok kérdezni.

Egyébként tudom mitől jobb: Az újdonság varázsától. És attól, hogy új hódítást kell keresni. Hogy nem tudom hogy ki lesz a következő nő, aki fogékony lesz rám, de ott van valahol kint és meg kell találnom és meg kell néznem, hogy le tudom-e venni a lábáról.


Tudom hogy mindkettőnek megvannak az előnyei és a hátrányai. Éltem már komoly kapcsolatokban és ugye úgy is ahogy most. Mindkettő jó. Jó volt azzal elkezdeni és jó lesz majd egyszer ahhoz visszatérni, de 60-80 évesen a hintaszékben ülve biztos vagyok benne hogy bánnám, ha nem szexeltem volna azokkal a nőkkel, akikkel az utóbbi pár évben.

2014. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én egy olyan pasiban mint te, biztos nem tudnék megbízni. Egyszerűen nem tudnám elhinni, hogy nem keresi mellettem az ujdonság varázsát, sorry. De azt sem értem, hogy ha pl. utazgatni akarsz, akkor miért ne tudnád elvinni magaddal az aktuális barátnőt? Mért kell úgy felfogni, hogy csak kolonc a nyakadon?
2014. márc. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ezzel nem vagy egyedül, a legtöbb lány 100% hogy így lenne ezzel, mint te.


Megoldás: Ezért nem kell nekik elmondani. Szerinted ha mondjuk 33 évesen megnősülök, akkor elmondom a feleségemnek hogy az utóbbi 10+ évben többszáz nővel feküdtem le?


Hogy mondjam az utazós részt? Imádok megérkezni egy idegen ország idegen városába hónapokra (ott dolgozva, ott lakva bérleményben), ahol senkit nem ismerek. És ezután idegen nyelveken felépíteni ott nulláról a szociális körömet. Ebbe a kalandba senki nem illik bele rajtam kívül.

2014. márc. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem elmondani, atyaég. És szerinted az jobb, ha utólag derül ki? De tényleg, te mennyire tudnál hűséges lenni egy ilyen múlttal? Pl. a legnehezebb kisgyerekes időszakban nem keresnéd a könnyebb megoldást, nem csajozgatnál?
2014. márc. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Hogy derülne ki? Nem írok blogot, könyvet vagy naplót arról, hogy hány nővel szexeltem.

Néhány tízet meg simán felvállalhat egy 30-35 éves férfi, hogy annyi nővel már volt annyi éves korára.


Nem tudom mit tennék akkor. Ez majd ott derül ki. De pont ez volt a szép korábban is. Például 19 évesen még ugyanazt mondtam volna a mostani magamra, mint amiket te éppen rám. De megváltoztam egy olyan irányba, amitől jobb lett az életem. Az előző életmód változtatásnál is kibírtam hogy ne térjek vissza a korábbi állapotomba, pedig sok kezdeti kudarc vezethetett volna vissza oda, hogy inkább csak visszamenjek a monogám modellbe.

2014. márc. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy kezdem én is azt hinni, hogy férfi nélkül egyszerűbb és jobb lenne az életem. Amilyenekkel én meg tudnék ismerkedni, azokkal nem egy szinten állok.
2014. márc. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Akkor menj olyan helyre, ahol jobbakat találsz, akik a te szerintedi értékednek megfelelően kezelnek téged. A környezetváltozás sokat segít és most nem azt mondom hogy költözz másik városba, vagy országba.
2014. márc. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az már biztos, hogy nem maradok meg ezen a Siralom Földjén.
2014. márc. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

# 6/19 Időpont 03-02 12:19

sok pénz kell ahhoz xd. :D megáll az eszem :D


őőő majd ha meghal a kapcsolat akkor érdemes ezen gondolkodni. ha nem megy akkor ki merre lát. de addig szivel lélekkel védeni a másikat támogatni. minél több kapcsolata volt egy illetőnek, annál tapasztaltabb. de addig meg a másikkal érdemlegesen bánni. de ha nem megy nem megy. ezt kell elfogadni.

a megcsalás váló ok.

2014. márc. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!