Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha a párod azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a párod azt mondaná, hogy nem vagy jó nő, csak átlagos?

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 19:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%

Milyen kemény itt mindenki. Úgy látszik, a gyakorikérdéses nők 99%-a itt kifejezetten örülne, ha ilyet mondana nekik a párja/férje. "Legalább őszinte..." Na ezen jót röhögtem.

Ha komolyból mondta, akkor minek van veled? És itt nem az a lényeg, hogy nem vagy "jó nő" - lehet nála a jó nő valami kiforrott cicababát jelent -, hanem hogy minek mondja? Ha már nem kíván, nem szeret, amúgy se tetszettél neki, akkor el lehet menni. Ha kritizálni akar, akkor azt tegye finoman. De ez minden, csak nem finom...

Az én párom sem egy " jó pasi", extra kockás hassal, de nem vágnám a fejéhez a világért sem.

2014. márc. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
levenném a magassarkút :'(
2014. márc. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
16%
11es miért baj az ha valaki átlagos?átlagosnak lenni rossz dolog?
2014. márc. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
semmit, nem várom el, hogy hazudjon.
2014. márc. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem nagyon szánalmas dolog azt elvárni a párunktól, hogy minket lásson a legjobb nőnek (pláne ha közel sem vagyunk azok). Egy kapcsolat nem a külsőségekről szól, tehát attól mert még látott már szebb nőt nálad, nem jelenti azt, hogy nem szeret. Nem tudom ezen mit kell megsértődni. Primitív a legtöbb hozzászóló is.


24/n

2014. márc. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
9%
Feltehetőleg nem csak úgy, hirtelen, magától mondta ezt, hanem provokatív kérdésre. Örülni kell, hogy így találja. Mert ezek szerint nem tart rondának és visszataszítónak, nem undorodik tőled, sőt kifejezetten "normálisnak" tart, hiszen az átlagos ezt jelenti.
2014. márc. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
8%
Dehát a népesség kb 70-80% -a átlagos! Mi ebben a baj? Én az őszinteséget szeretem ,soha nem hazudtam azt egy embernek sem hogy ő a világ legszebbje ,ha egyszer nem az, viszont szeretem ha valaki annyira intelligens, hogy ezt pontosan tudja magáról ,és azt is, hogy nem csak azért lehet őt szeretni mert annyira gyönyörű szépségkirálynő. És ha ezt konkrétan meg is mondják neki akkor nem hisztizik, nem sértődik meg, nem csapkod, hanem nevet egy jót és maximum visszaszól ,hogy te sem vagy egy matyóhímzés de mégis szeretlek ... Aki ezt nem éri fel agyilag az biztos nem is lenne tartósan velem és ez pont így jó.
2014. márc. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
73%

ttkönrúgnám, és ettől kezdve ő meg "átlag alatti" lenne.

A kijelentés bárdolatlan, fölösleges, értelmetlen. Mi az hogy "átlagos"? Olyan ember nem létezik, csak a statisztikában.

2014. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
(na, mégis van Áltagos Ágnes és Átlagos Ábel - ők pontyoztak lefele :) jót röhögötem:))
2014. márc. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!