Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó, hogy erőltetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó, hogy erőltetem a dolgot?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátnőmmel jobban mondva ő. sok volt a vita,semmi megcsalás vagy ilyesmi. szeret még ő is én is őt,csak már elege lett a vitákból. én 5 évvel idősebb vagyok nála. eddig mikor vége lett az előző kapcsolataimnak mindig utána összeveszés követte,nem álltunk szóba stb. ő viszont legalább igen,telefont is felveszi ha hívom. mondtam neki,hogy beszélgessünk néha telón meg facen,mert szeretném tudni mi van vele,azt mondta jó,de sok értelme nincs mert nehezebb lesz csak. de legalább ír. szerintetek van még remény,keressem őt,van értelme? mert azt mondta nem is kell más neki,ott a suli,mellette dolgozik és nem keres senkit. mi a jobb ilyenkor bizakodni,vagy békén hagyni?
2014. márc. 2. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Szegény csaj, nem irigylem h egy ilyen kretén zaklatja.
2014. márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
any ád 7 hónapig vele voltam bajban is.
2014. márc. 2. 19:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szállj le szegényről.
2014. márc. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem mert tudom,hogy szeret. vissza fogom szerezni ;) csá
2014. márc. 2. 19:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Jézusom....szegény.....remélem szerez egy új pasit, aki szétverhet téged, mert zaklatod szerencsétlent.
2014. márc. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 leslie4033 válasza:
Szerintem kezdjétek újra.. ha szeretitek egymást akkor szünet kellett lehet.. nekem egyszer segített ilyen.
2014. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!