Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom szerint frigid vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szerint frigid vagyok amiért nincs kedvem a szexhez. Ez nem bunkóság?

Figyelt kérdés
2014. márc. 3. 14:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt? Mióta tart ez az állapot? Régen jó volt vele, volt kedved hozzá? Volt előtte másik pasid, vele kívántad az együttlétet?

De, ez igenis bunkóság. A frigiditás valóban egy orvosi eset, de tartós állapot, olyan nincs, valaki egyszer frigid, aztán nem, aztán megint.

Ha tartósan nincs kedved, akkor valóban foglalkozni kell a témával, de nem csak neked, hanem a párodnak is tennie kell valamit az ügy érdekében. Nem igazságos, ha egyszerűen csak rád hárítja a felelősséget, aztán azt várja, hogy egyszerűen majd jobb lesz a helyzet.

Gondold végig, hogy ha eddig jó volt, akkor mi változott:

több lett a stressz az életedben, már nem olyan jó a kapcsolatotok, vagy nem is volt eleve jó, nem hajtottad-e túl magad, van-e valami frusztrációd, ami most előjött...stb.

Ha nem változik a helyzet, fordulj pszichológushoz, vagy orvoshoz, de semmiképp se hibáztasd magad.

2014. márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
31%

"Nem tesz azért semmit, hogy legyen a szexhez kedvem."


Mit kéne tennie? Ha magadtól nincs kedved, akkor benned van a hiba, hogy belülről nem jön a vágy, érted?

2014. márc. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Fél éve vagyunk együtt, sosem szerettem vele a szexet.

Én 24 vagyok ő 41

2014. márc. 3. 14:32
 14/17 anonim ***** válasza:
Bolond vagy. Minek vagy együtt olyannal, akit nem szeretsz, nem jó vele a szex?
2014. márc. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
62%

Ha sose szeretted, akkor nem biztos, hogy vele van a gond. Egyszerűen nem illetek össze. Nem vonzódsz hozzá szexuálisan. Gondolom anyagilag támaszkodsz rá, nem pedig a nagy szerelem miatt lettél vele.

Ez nem egy normális kapcsolat. Joga van a párodnak ahhoz, hogy olyan legyen mellette, aki szereti és szeretgeti.

2014. márc. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Én 24 vagyok ő 41"


LOL. Ezek után nem csodálkozom a kérdésen. :D 41 évessel én se akarnék ágyba bújni!

2014. márc. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát, ha sosem szerettél együtt lenni vele, akkor sürgősen keress másik párt. Nem egészséges ez így, szerintem te is tudod. A korkülönbség is nagy, és még a szex sem működik... Nem tudom mi tart mellette, talán támaszt nyújt neked, vagy ki tudja, de azt egy baráttól is megkaphatod. Keress egy olyan korodbeli srácot, aki vonz fizikailag is, akibe szerelmes vagy, őt meg engedd el. Mindkettőtöknek jobb lenne.
2014. márc. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!