Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pozitívnak vegyem, hogy őszinte a vőlegényem? Múlt héten volt az eljegyzésünk, s este bevallotta, hogy nejlonharisnyát hord.

Figyelt kérdés
2014. márc. 3. 19:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
De miért hordják? Én ezt nem tudom elképzelni, hogy egy fiú miért akar magára venni egy női ruhadarabot? Mi az ok?
2014. márc. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze az őszinteséghez, csak ha majd együtt éltek úgyis észreveszed és így szabadon hódolhat a perverziójának.

10-es tuti nem nő.

11-es: azért hordják, mert ez szexuális örömöt okoz nekik. Sok férfi álmodik női szerepről a szexben (ezt mindenki érti remélem, hagy ne írjam le mint jelent) és ennek egy előszobája a harisnya.

De nyugodt lehetsz nem csak harisnyát hord, minden más női ruhadarabot is, parókát, esetleg sminkeli magát.

Nem is képzelitek mennyi ilyen férfi van, legalább a 90%-uknak vannak ilyen hajlamaik.

Gondolom a kérdező férje amúgy nagyon férfias, szereti a tipikus férfi dolgokat: motorok, autók, foci és talán még gyúr is.

Ez mind csak túlkompenzálása annak, hogy ilyen perverziói vannak.

2014. márc. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szerintem te vagy perverz!


Nem hiszem, hogy női ruhadarabnak számít a harisnya. Egyszerűen kényelmi szempont. Én mondjuk nő vagyok, de azért hordom, mert sokkal kényelmesebb úgy egy nadrágba bújni.


Láss csodát!

Nyugat-Európa

[link]

2014. márc. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hm, én nő vagyok és nem szeretem a harisnyát, nekem abszolút nem kényelmes egy nylonban izzasztani a lábaimat egész nap. Ráadásul képes vagyok fél nap alatt elszakítani mindet, vigyázni sem tudok rá.
2014. márc. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szerintem pozitív ha őszinte és elmondta, nem kell titokban hordania, az elég szörnyű lehet. Te pedig elfogadod végül is nem nagy dolog, de vannak emberek akiknek ez extrém és gáz. Előttem írónak 3-4 sorral fentebb írom, én is szeretek harisnyát hordani, egyszerűen jónak tarom, sulis koromban is mindig hordtam, csak sokáig zoknival,mert féltem hogy észreveszik és mit szólnak. De később 20on felül már nem szégyelltem, mindig jó érzéssel töltött el ha hordhattam,igaz nem egyformán jók, de ha megszerettem bizonyos fajtát,akkor azt örömmel hordtam, főleg vastag 40-50 denes nejlont, kényelmesebb is így sportos cipőbe.

És nem hordok se parókát, se magassarkút,se balerina cipőt,se nem festem semmim. És férfiasan nézek ki, férfiasan öltözök, lányokhoz vonzódok és szeretek motorozni,szerelni,férfias munkákat végezni.

2014. márc. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 almácska1 válasza:
100%

Szokj hozzá, hogy harisnyabolond. Ennyi. Sok mindennel együtt lehet élni, ezzel is. Ha nem irtózó számodra a dolog, akkor még fel is használhatod a szexben. (legalább kideríted, meddig is terjed a dolog)

Vegyél egy neki való méretet egy vékony harisnyából, és kérd meg, hogy húzza fel szex előtt. Ha ez sok, mindenképpen próbáld ki, hogy te húzol fel egy harisnyanadrágot natúrságodra, és lepd meg vele. Könnyen előfordulhat, hogy azért hordja, mert keveset találkozik az általa kedvelt ruhadarabbal rajtad. Ha meg tudod adni ezzel az örömet neki, hát add meg:)

2014. márc. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
De ha úgy hordja, pl rövid nadrághoz is, akkor nem néznek rátok furán, ha mentek valahova? Vagy csak nadrág alatt hord?
2014. dec. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Vedd pozitívnak! :) Nagyon sok pasi hord nejlonharisnyát, mert ők is rájöttek, hogy nagyon hasznos tud lenni, és kényelmesebb is, mint a pamut. Semmi rossz nincs ebben, csak sokan ok nélkül fintorognak, ha ilyet hallanak.
2014. dec. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Így van, de ez a nagyon sok pasi csak nadrág alá veszi fel, mert sosem látni hogy láthatóan hordanák, pedig biztos lennének, akik mint én is rövid nadrággal hordom, de ez már túl meredek szerintük. Én sajnálom, hogy aki szereti hordani nem hordja csak titokban.
2014. dec. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!