Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Cigány srác vagyok és van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigány srác vagyok és van egy magyar csaj, aki nagyon tetszik. Szerintem én is neki, csak fél, hogy a szülei mit szólnának. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 éve dolgozok
2014. márc. 4. 13:52
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
78%

a 17-es hsz-emre kaptam priviben a kérdezőtől: "Mocskos paraszt"


barátom, hadd ne süllyedjek le a te szintedre

2014. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
68%
*Nekomimi*: Nekem vannak zsidó barátaim, tehát nem mondhatod rám, hogy rasszista vagyok. A cigányokat nem a bőrszínük miatt utálom, hanem mert megtapasztaltam, hogy egy aljas buta féreg az összes. Láttam őket "dolgozni" is, és kitudom jelenteni, ha Magyarországon csak ők dolgoznának, akkor igen csak éhen döglenének. Kb. 10 forintot nem ér a napi munkájuk, csak az utánuk kapott támogatás miatt dolgoztatják őket.
2014. márc. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Valaki nem akar még savazni? Így ismeretlenül.
2014. márc. 4. 17:22
 24/33 anonim ***** válasza:
a privid alapján már nem vagy ismeretlen ... egyébként ráadásul nem is bántottalak azzal a linkkel, hanem pont azt írtam, hogy a szülő ellenszenvét nem feltétlenül a cigányságod váltotta ki ... viszont a prividből rájöttem, hogy mégis
2014. márc. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Olvassa újra, mit írt, Uram!
2014. márc. 4. 17:36
 26/33 anonim ***** válasza:
megtettem: "na meg persze te 25 vagy, a lány meg 17 ... ez még a cigányozás nélkül is szülői nemtetszést von maga után " - lefordítom: feltetted ezt a kérdést, tehát te 25 vagy, a lány 17 ... a szülőnek már ez nem tetszik, nem kell ehhez cigányozni senkinek
2014. márc. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
36%
én cigány vagyok, de amolyan 100%. a barátnōm magyar, ahogy szinte minden felmenōje. nekünk is voltak gondjaink, de a szülei hamar megértették, hogy nem a "lekéséllék há nem ácc égy ézrést gácci" fajtából való vagyok. :) azóta minden jól alakul. szóval ne parázz, ha a lány szülei nem ...olyanok... minden rendben lesz. a hülye válaszolóknak pedig üzenem: én megértem hogy a 98% selejt után vannak elōítéleteitek, de tapasztalatból tudom, hogy az alját már a szóhasználat után ki lehet szūrni, és én már annak a két százaléknak is örülök, aki normális. magatokat minōsítitek.
2014. márc. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

"lekéséllék há nem ácc égy ézrést gácci"

ÁÁ feldobtad a reggelemet. Kösz :D


Egyébként, ha a kérdező, írta a 17-es hsz-re, hogy "Mocskos paraszt" akkor őt is le tudod szűrni a szóhasználat alapján.

2014. márc. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Teljesen megfelelt a szóhasználatom a magyar helyesírás szabályainak, Uram!
2014. márc. 6. 06:43
 30/33 anonim ***** válasza:
Ha 17 éves lányom lenne elég keményen kéne pedáloznia a 25 éves srácnak ha rá akar repülni.
2014. márc. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!