Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Cigány srác vagyok és van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigány srác vagyok és van egy magyar csaj, aki nagyon tetszik. Szerintem én is neki, csak fél, hogy a szülei mit szólnának. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 éve dolgozok
2014. márc. 4. 13:52
1 2 3 4
 11/33 /verz ***** válasza:
26%
Mondom hagyd az egészet találsz a fajodban egyet majd... úgy egyre többen vagytok
2014. márc. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem sem érdemes erőltetni. Vannak nagyon szép cigány lányok is. Velük biztosan nem lesz ilyen problémád. Illetve nem lenne ellentét sem a különböző hagyományokból és szokásokból.
2014. márc. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem próbáld meg, ha nem jön össze akkor ilyen az élet. Szerintem ha nem mer bemutatni és ezért nem jár veled akkor az a csaj annyit is ér, nem éri meg az idődet.
2014. márc. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
70%
Nekem apukám volt magyar édesanyám meg félig cigány félig magyar. Ugyhogy bennem is van egy kanyar. A barátom magyar. Kb egy évig küzdöttem hogy az anyja elfogadjon és a párom is mindig kiált mellettem. És már 7 éve vagyunk együtt szeretjük egymást nagyon már az anyja el sem tudna egy másik nőt képzelni mellette. Ha szeretitek egymást nem állhat semmi közétek. :) Az idióta hozzászólásokkal meg ne is foglalkozz.
2014. márc. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 /verz ***** válasza:
59%
De foglalkozz az " idióta" hozzászólásokkal. Mert ez nem egészséges, ebből úgy is baj lesz ha szülők is úgy vannak vele.
2014. márc. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
25%
véleményem szerint a magyarok undorítóbbak és mocskosobbak mint sok cigány. Egy normális cigány többet ér tőlletek ti aljasok. Hogy jösztök ti ahhoz hogy itt nézzétek lefele a másikat mert cigány. Ha ti rendes magyar embernek tartsátok magatokat nem irtok ilyeneket mocskos kutyák.......
2014. márc. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
70%

na meg persze te 25 vagy, a lány meg 17 ... ez még a cigányozás nélkül is szülői nemtetszést von maga után

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2014. márc. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 *Nekomimi* ***** válasza:
51%

Szia, kedves kérdező. :)

Nem is tudom, hogy mi lenne a legjobb. :S

Én is voltam ilyen szituban, úgy 22-23 éves korom körül, csak nálunk az ő anyukájával volt a gond. Ő nem fogadta el, hogy én magyar vagyok.( nem szeretem ezt használni, mert nekem mindenki magyar, akinek az anyanyelve az )

Amíg nem mutatott be neki, minden tökéletes volt, aztán pár hónap után elvitt magához és kezdődtek a gondok. :S

Szét is maradtunk és azóta ha találkozunk az utcán, nagy ívben kerüljük egymást.

Tényleg nem tudok mit mondani. Max annyit, hogy hanyagoljátok a bemutatkozást a szülőknek egy ideig.

A többi pedig majd kialakul. :)


És akkor most egy kicsit offolnék.

Nem vagyok rosszindulatú, de most kivételt teszek.

Azoknak, akik itt ocsmány és rasszista megjegyzéseket írkáltak, azt kívánom , hogy mihamarabb derüljön ki, hogy mind-mind cigány ősöktől származnak.


Állítom, hogy Magyarország a legrasszistább ország a világon.


Jöhetnek a mínuszok, nem érdekel a százalékom, de ezt muszáj volt leírnom. ;)

2014. márc. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem mindenki úgy járna a legjobban, ha nem szaporodnál tovább, mert már így is sokan vagytok.
2014. márc. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
79%
Az a baj, hogy a gyűlölet gyűlöletet szül. Ez nem megoldás, hogy sokan ennyire gyűlölködve neki esnek egy másik embernek. Mindent meg kell tudni beszélni kulturált módon és formában. Egy jobbikos.
2014. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!