Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves szűz srác vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves szűz srác vagyok a barátnőm 57 éves és szeretne velem lefeküdni, de mikor legutóbb próbáltuk nem voltam képes erekcióra, nem tudok szexuális vágyat is érezni iránta, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

A barátnőm 57 éves, 97 kg körül mozog ...


22f



2014. márc. 5. 19:37
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
a nincs ló jó a csacsi is,meg nem tudom miért jó neked..
2014. márc. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
más nőt nem kaptam meg, senkinek nem kellettem aki szép, aki vonzó, aki fiatal magyarul annak nem kellettem soha aki válogathat ezért kötöttem ki itt
2014. márc. 5. 19:49
 23/48 anonim ***** válasza:
értem én de ez neked sem jó.
2014. márc. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
Ne nézd már magad ennyire senkinek. 57 éves tehén testalkatú nővel mit csodálkozol hogy nem áll fel? Én korban 50nél már meghúztam a határt, mer onnantól feljebb már igencsak ráncos. Ha már 50esekben gondolkodsz akkor egy jó testű igényes, karcsú nőt szedj össze, aki még szexi és az utcára is ki lehet vele menni.
2014. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
71%
ez úgy kamu,ahogy van.
2014. márc. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:

# 20:

Dehogynem. Szerinted miért lettem depressziós? De egy ilyen kapcsolatba akkor sem mennék bele, mint a kérdező. Senkinek sem jó. Maximum baráti viszony lehetne köztünk, szexuális semmi képen.

2014. márc. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:
nem 50esekben gondolkodom b+ én is vágyom a 10-en éves 20-on éves fiatal korombeli sexy lányokra de már több száz próbálkozás után sem kapom meg őket, így nem volt senki más csak ő akinek kellettem
2014. márc. 5. 19:58
 28/48 anonim ***** válasza:
nem tudok mit mondani, te bajod
2014. márc. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
91%
Hát igen, magam is tapasztalom, hogy milyen válogatósak a mai tini meg huszonéves lányok. Az igényeik az egekben, ők meg csak a jó testüket, cuki pofájukat tudják felhozni, mert a személyiségük egy halom trágya szintjén van.
2014. márc. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:

# 27:

De nem gondolod, hogy valamit kruvára rosszul csinálsz? Az öregasszony nem mondta, hogy min kéne változtatnod?

2014. márc. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!