Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves szűz srác vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves szűz srác vagyok a barátnőm 57 éves és szeretne velem lefeküdni, de mikor legutóbb próbáltuk nem voltam képes erekcióra, nem tudok szexuális vágyat is érezni iránta, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

A barátnőm 57 éves, 97 kg körül mozog ...


22f



2014. márc. 5. 19:37
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu, igen is VAN BARÁTNŐM akármilyen nehéz elhinni. Igaz több száz próbálkozás után jött össze de összejött
2014. márc. 6. 08:19
 42/48 anonim válasza:
Biztosan lesz olyan lány akinek fontos leszel ...ha ugy nézzük a dolgot ez a nő nejed csak egy menedék az élet fájdalmai elől.Mondhatni csak kihasználod..hiszen leirtad hogy szerettél volna fiatal barátnőt de nem jött össze és éppen ezért ,,menekűltél" hozzá.Ès nem.utolso sorban ez hogy érezni sem érzel iránta semmit bizonyitja 100%-ig hogy csak kihasználod.Csak arra kell neked hogy legyen valaki aki szeret..de ez igy bibis hogy te nem szereted viszont.Szerintem ennek a kapcsolatnak mielőbb véget kell vetned és korodbeli barátnőt keresni.Ne aggodj azon hogy nem szeret senki....valaki biztosan van!!Csak meg kell találnod!!Sok sikert! :)
2014. márc. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:
szeretem őt csak szexuális vágyat nem érzek a kettő nem ugyanaz pl a barátaimat, rokonaimat is szeretem
2014. márc. 6. 14:48
 44/48 Rékcsi ***** válasza:
Akkor nem szerelemmel szereted....
2014. márc. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim válasza:
szerintem igenis van lány aki szerethet még téged! nem kell rögtön elásnod magad, gondolj csak bele 22 éves vagy nagyon fiatal rengeteg lehetőséged van még!!!!és szerintem meg nincs szükséged semmilyen tablettákra te is lásd be nem izgat szexuálisan mert akár a nagymamád is lehetne. attól hogy szüz vagy még nem kell odaadnod magad bárkinek és azt gondolni hogy csak ő szerethet! nekem volt egy olyan barátom aki 30 évesen is szüz volt, ő is el volt keseredve és azt gondolta hogy soha nem lesz már senkije. lám ma boldog házasságban élünk, és épp emiatt szerettem meg!!! fel a fejjel és keresgélj jó helyen mert vannak még lányok akik az ilyen fiukat szeretik!!!!
2014. márc. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
A sógorom 45 évesen is szűz volt. Aztán jött egy 19 éves kiscsaj, és addig fűzte, míg beadta a derekát.
2014. márc. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem keress valakit, akit igazán szeretsz.
2014. aug. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Mi tortent azota?
2016. ápr. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!