Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy kis segítségre lenne...

Iansomerhalder kérdése:

Egy kis segítségre lenne szükségem, vagyis inkább tanácsokra; suli/tanulás-testépítés terén?

Figyelt kérdés
szeretnék elkezdeni komolyabban foglalkozni a testépítéssel, kondizással, csak egy olyan problémám van hogy nincs időm rá. Na oké most mondatja mindenki hogy szánalmas kifogás, szerintem is... Hazaérek 3-4-re a suliból, és akkor eszek, kicsit pihenek, és neki kell állnom tanulni ami akkor így 5-től egészen estig tart. Világéletembe jó tanuló voltam, na csak hogy engem ez a tanulás téma nem hoz lázba és már egyszerűen nagyon utálom, de szívesen mennék inkább kondiba a nap hátralévő részében, mint hogy a könyvek felett görnyedjek. Szerintetek hanyagoljam a tanulást, és éljek olyan életet amit szeretek, mert ez tesz engem boldoggá és a testem is szeretem, vagy maradjak a tanulásnál hogy abba minél jobb legyek, de viszont azt utálom... ? :) Nagyon köszönöm aki válaszol rá, esetleg tanácsokkal is ellátna :)
2014. febr. 22. 21:14
 1/5 A kérdező kommentje:
amúgy most vagyok 11.-es :)
2014. febr. 22. 21:14
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
ki nem találtuk volna, hogy egy kis 17 éves P vagy. Ne fészbúkozzál annyit, aztán marad időd edzeni.
2014. febr. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ok
2014. febr. 23. 09:07
 4/5 kovpet ***** válasza:

Ha 17 évesen heti 2-3 alkalommal nem fér bele az idődbe mondjuk 2-3 óra edzés (oda-visszaúttal meg zuhanyzással, öltözéssel együtt lehet kb ennyi), akkor mi lesz később, amikor munka mellett kell háztartást vezetned?

Vagy eddz otthon. Akkor megúszod az utazást, öltözést, stb. Fegyencedzés plusz két súlyzó tárcsákkal meg egy szobabicaj és akkor már jó sok dolgot meg tudsz csinálni.

2014. febr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
itthon nem edzhetek... :/
2014. febr. 23. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!