Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Pár hónapja járok a párommal, elég sokat vagyok náluk, igyekszem minden féle házimunkában segíteni náluk. Takarítás, mosogatás, rendrakás, teregetés...stb. A párom után mindig elpakolom a ruháit. Mégis azt mondja legyek már önállóbb, meg h engem mindig körbeugrál (pl ha kérek innivalót rögtön hoz nekem föl). Az önállóbb alatt meg olyanokat ért h reggelikor miért nem pakolom ki elé az ételt, és miért neki kell. Elpakolni mindig én szoktam mire annyit mond, ez a minimum.

Én úgy gondolom, hogy mivel nem az én házam és nem akarok pofátlan lenni, nem hátrány ha nem úgy turkálok a hűtőbe mint otthon.

Vagy szerintetek lazábban kellene lennem?

22/L


2014. márc. 6. 17:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
hívd át magadhoz, feküdj le a tv- elé, és mondd neki hogy most ő jön, legyen szépen önálló és takarítson ki!
2014. márc. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szóval önállóság alatt a csicskáztatást érti, és hogy viselkedj a személyi bejárónőjeként?

Szerintem a választ te is tudod.

2014. márc. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen én tudom, és próbáltam megbeszélni vele mert szerintem ez így nem járja. Azt mondta neki talpraesett barátnőre van szüksége. Már nem is nagyin van kedvem így náluk lenni.
2014. márc. 6. 17:57
 4/15 anonim ***** válasza:

Hülye barom.

Addig lépj, míg agresszívebb nem lesz.

2014. márc. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy valaki talpra esett az teljesen más mint aki kiszolgálja a másikat. Ha ő azt akarja, hogy talpraesett legyél akkor meg is mondhatnád neki, hogy te meg azt várod el tőle, hogy önállóbb legyen.

Soha nem értettem, hogy miért kell kiszolgálni a másikat.

Meg kell találni az egyensúlyt!

De ha már most ilyen, akkor nem hiszem , hogy változni fog. El kell döntened, hogy tudsz így vele lenni, vagy nem.

Ha én lennék ilyen helyzetben, akkor már rég lapátra tettem volna.

2014. márc. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mostanában kezdte ezt mondogatni nekem, rendesen meg is lepett vele. Azt mondta ő úgy gondolja a nő csinálja a házimunkát a férfi meg a kintit, a nehéz fizikai munkát....
2014. márc. 6. 18:28
 7/15 anonim ***** válasza:
Az még rendben lenne, hogy otthon érezd magad, de bejárónő nem vagy. Ha segít is a vendég a házimunkában, a házigazdát ne te szolgáld ki.
2014. márc. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

De magadtól kezdtél el segíteni akkor mi a baja? És miért is lenne neked kötelező más házában takarítani?

Hülye a pasid. És csak rosszabb lesz.

2014. márc. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Magamtól álltam neki és azért mert ha már sokat vagyok ott de épp hogy végeztem az iskolával munkát még nem találtam és zavarban vagyok h ott eszem napokat, gondoltam segítek amibe tudok. De ezt már én is soknak gondolom.
2014. márc. 6. 18:35
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
És milyen nehéz fizikai munkát szokott kint végezni a kedves barátod, ami miatt derogál neki a házimunka? :D
2014. márc. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!