Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

22/F vagyok. Bnőm 18 és a legnyitottabb ember akit ismerek. Vagyis könnyen elbeszélget akár ismeretlenekkel is intim dolgairól, bármiről. Brutálisan nehezen bízom meg benne, tulajdonképpen nem is bízom, csak színlelem, mert nem akarom, hogy szakítsunk és közben próbálok is bízni.


Velem feküdt le először, de előtte végigsmárolta már az összes pasit aki vonzotta, lényeg, hogy önbizalma szerintem végtelen. Ami zavar még: azt állítja én vagyok a nagy ő.


Irigy vagyok ezért egyrészt, mert én a végképp nulla önbizalom fajtához tartozom, másrészt hát a féltékenység..


Oda jutottam, hogy arról fantáziálok mancskázás közben, hogy a koliban a szembeszomszédaihoz megy át ahol három fiú veszi őt kezelésbe.



Arra gyanakszom, hogy irigy vagyok a bátrakra és azokra akiknek voltak egy éjszakás kalandjai és ha nekem is lettek volna akkor nem foglalkoznék most ezzel az egésszel, mert nem érdekelne, hogy esetleg tőlem 200km-re mit csinál legszebb tini évei alatt.


Elég volt ennyi infó hogy valaki jobban átlássa a szituációt kívülről és ötlete legyen mi ez az egész?


2009. dec. 13. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hmm... férfi büszkeség?! szerintem nekem sem kéne olyan csaj, aki nálam "jobb" :-) legyünk egy szinten :-)
2009. dec. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem ennek igy jó vége nem lesz..bizalom nélkül nincs sok értelme..az hogy mindenkivel smárol|t|..múlt idő..de már te vagy,és lehet hogy téged szeret a legjobban..akkor meg nincs gond..de ezt neked kell érezned..;)
2009. dec. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

első: büszkeségről nincs szó. semmi téren nem vagyok büszke magamra, így az sem zavar, ha okosabbnak látnak nála.


második: pedig jó vége kéne legyen, de tényleg nem mutatkozik túl sok jó már most sem.

2009. dec. 13. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!