Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A leendő vőlegényem azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leendő vőlegényem azt akarta, hogy adjam el/ajándékozzam el a kutyámat, ha összeköltözünk. Szakítottam vele emiatt. Más mit tett volna?

Figyelt kérdés

Az egyik kutyusomat vittem volna magammal, 2 éves yorki. Az exem eleinte nagyon szerette, együtt sétáltattuk, hozott neki játékokat, elkísért minket a kutyakozmetikushoz stb.

Mostanában akartunk összeköltözni. Néztünk egy albérletet, direkt rákérdeztem kutyust lehet e vinni.

Mielőtt kifizettük volna a kauciót (felesbe), azt mondta az exem, hogy jó lenne ha megszabadulnék a kutyától, mert ha gyerekünk lesz úgyse lenne a kutyára időm, ő pedig nem fog vele törődni.

Szakítottam vele, hiszen ha engem szeret szeressen kutyával együtt.

Azóta többször keresett, hogy megbánta és békülni akar. "Ismerősök" bogarat ültettek a fülembe, hogyha ennyire nem akar a kutyával együtt élni, mi van ha megmérgezi vagy elajándékozza a hátam mögött. Úgyhogy nem békülünk.


2014. márc. 6. 22:43
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
74%
Hát én sem válnék meg az állatomtól egy férfi miatt. Ha vissza akar jönni, mondd meg neki, hogy kutyával együtt kell szeretni.
2014. márc. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
66%
Üzenem a kedves köpködőknek, akik szerint a kérdező nem érdemli meg a srácot, hogy lehet, hogy a gyenge és befolyásolható embereknél ez bejön, de a legtöbb ember úgy küld el a sunyiba titeket, hogy csak néztek. Ha valamit el akartok érni akkor ezzel jöttök, hogy jobban szereted, mint engem? Nem gondoljátok, hogy gusztustalan így irányítani a másikat? És a kedves pasival mi van? Ő nem szereti annyira, hogy megbarátkozzon a kutyával?
2014. márc. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek veled, bár ez a mérgezős sztori erős, ehhez már nagyon paranoiásnak kell lenni, de hozzám is van egy macska tartozékként. Én nem kutyás vagyok, hanem macskás, de a kérdés szempontjából ez mindegy is szerintem. Van egy 10 éves cicám, egyelőre a szüleimnél lakok, de nemsoká költözök a fővárosba és önálló életet kezdek. A cica jönni fog velem.


Bár én most szakítottam a barátommal, de ha lenne valakim, csak úgy költöznék össze vele, hogy maximálisan elfogadja a cicámat. Nagyon fontos a számomra, és soha senkiért nem mondanék le róla. Remélem még sokáig velem lehet, nagyon egészséges cica, és biztos vagyok benne, hogy akkor sem válnék meg tőle, ha gyerekem születne, és később is ugyanolyan fontos része lenne az életemnek a macska.


Volt már olyan barátom, aki már akkor is fintorgott, ha bejött a szobámban, és itt volt a macska. Nem is sokáig voltunk együtt, bár nem ez volt a konkrét oka a szakításnak, de nálam elvágta magát elég hamar ezzel. Szóval igen, szakítottam volna énis, mert ha én kellek valakinek, akkor annak macskástól kelljek. Ha így nem megy, jobb lesz külön.


Ebből sokmindenre lehet következtetni szerintem, hisz az állattartás hatalmas felelősség. Ha valaki ezt nem érzi át, és kivágna egy állatot otthonról, mert úgy tartja kedve, abban egy csepp emberség nincs szerintem. Nem tudnám magam a továbbiakban jól érezni magam, mert ismerném az álláspontját. Az ilyen ember talán (persze nem tudhatom) később ugyanígy lép ki a saját gyereke életéből is, ha jön egy jobb lehetőség.

2014. márc. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
65%
"A másik meg,hogy volt kutyája aztán mégis elfutott a kakis-síró gyereke mellől!" Logikád az nem sok van, az, hogy aki a kutya miatt sír az valószínűleg a gyereket sem fogja elviselni nem jelenti azt, hogy akinek kutyája van az nem fog lelépni..
2014. márc. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
80%
Az előbb elírtam, elnézést: "Nem tudnám vele a továbbiakban jól érezni magam, mert ismerném az álláspontját."
2014. márc. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
72%
Én is szakítottam volna vele. És itt nem csak a kutyáról van szó.
2014. márc. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
85%
Igazad van, és nem elsősorban a kutya miatt. Milyen hozzáállás már az, hogy először szereti a kutyádat, kedveskedik neki, utána meg add el? Megmondom: beetető. Most már megvagy neki,úgy gondolta, hogy kár a további gőzért, megmutathatja a valódi énjét. Ki tudja, még miben színlelt. Az meg, hogy sehol semmi gyerek, de te már most válj meg a kedvencedtől eléggé világosan mutatja, hogy soha nem is szerette a kutyádat és csak nyűg lenne neki még kerülgetni is, a másik meg az, hogy mérget vehetnél rá, hogy ő az a férfitípus, aki egy fűszálat nem tesz otthon keresztbe, mert az a nő dolga, és ebbe a gyereknevelés, gyerekkel körüli teendő is beletartozik. Így is vége lett volna a kapcsolatnak, csak akkor, mikor mindezt megtapasztalod, és neked esetleg nem tetszik. Így egyszerűbb, hogy ez már a költözés előtt kiderült.
2014. márc. 7. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
59%

Jól tetted, hogy szakítottál. A kutya hozzád tartozik, olyan, mint a kezed meg a lábad. A részed. Vagy vele együtt fogad el vagy sehogy.

Egyébként aki nem tud szeretni egy állatot, az egy nagyon primitív és mocskos "ember." Nem érdemli meg, hogy szeressék.

2014. márc. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
82%
Valahol volt egy történet egy manipulátorról, amiben a pasas rá akarta beszélni a barátnőjét, hogy növessze meg a haját, mert "gondolj a gyerekeinkre". A nő utólagos reakciója: 'mi a franc, két hete sem járunk, és már gyerekeink is vannak?' :D
2014. márc. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
17%
24 eske az a példa egy előző reagálásra volt válasz,aki azt feltételezte,hogy ha valaki egy kutya iránt felelősséget érez akkor abból valószínűleg szuper apa lesz! Hát nem!
2014. márc. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!