Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen idióta a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen idióta a barátnőm?

Figyelt kérdés

Mániája, hogy csak sötétben lehet szexelnünk de úgy, hogy semmit ne lássak én se. Totális sötétség.

Tegnap is ez volt. Jó mondom mindegy, örülök, hogy legalább akar szexelni. Mivel sötét volt direkt mondom neki, hogy veszem le a nadrágomat. Aztán hirtelen marha nagy csattanás. Összefejeltünk elég rendesen, mert hogy ő meg akarta puszilni a homlokomat. Kérdem én, hogy teljes sötétben minek mikor direkt mondtam, hogy vetkőzök?

Nem lett egyikőnknek se baja de fájt a fejem utána. Totál el is ment a kedvem az egésztől. Fogtam magam és inkább átmentem másik szobába TV-zni.


Előtte pár nappal beleborított 1 kg cukrot a teába. mert nem kanállal ízesíti hanem az 1kg-os zacskóból öntötte.


Mártásokat is folyton elfűszerezi, mert a zacskóból önti és folyton több megy bele.


Nem tudja felmérni, hogy mennyi kaját csináljon. Vacsorára kettőnknek kirántott 1kg sajtot. Ettem belőle kb 20 dkg-ot, bőven elég volt belőle. A többi meg kimaradt, másnap meg már nem olyan finom.


És még a végtelenségig lehetne ezeket sorolni. Mit gondoltok?

24F


2014. márc. 7. 17:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Dobjad ki.
2014. márc. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Kukában a helye
2014. márc. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
esetleg főzzetek együtt, akkor segíthetsz neki. cukrozd te a teát. nem csak szidni kell a másikat, hanem segíteni neki a hibák javításában. nem kell mindenben kiszolgáltatni magadat. amúgy meg ezeket francért nem vele beszéled meg.
2014. márc. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%
távol álljon tőlem, hogy kiálljak egyetlen egy nőért is, de ha nincs vele nagyobb baj akkor összeteheted a két kezed!
2014. márc. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Mondd meg neki normálisan ,hogy ezek zavarnak téged. Lehet idegesítő szokásai vannak, de egy kapcsolat alapja az lenne, ha megbeszélnétek egymással. Olyat meg nem kéne írni hogy kukában a helye, mert egy emberről van szó, nem pedig egy szemét darabról. Mindenkinek vannak hibái, a sötétben való szex meg azért van, mert szégyelli a testét, kicsit adj neki több önbizalmat. Ha nem működik úgyse, és továbbra is zavar, akkor szakíts vele, de korrekten.
2014. márc. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Kb minden nap elmondom, hogy szép. Szoktam dicsérni a mellét is és a testét is. De mégsincs semmi önbizalma.

Haver azt mondja, hogy örüljek, mert jó csaj és mégsincs önbizalma, legalább nem fog megcsalni.

2014. márc. 7. 17:31
 7/14 anonim válasza:
Ha kicsit türelmesebb leszel vele, akkor hidd el hogy minden rendben lesz! Ha tiszteled és szereted, akkor kicsit légy türelmesebb hozzá. Egyébként én is picit sokat főzök kettönkre, de nem annyit hogy marad másnapra is, azt majd megtanulja, sok lány még tojásránottát sem tud csinálni. Én a helyedben körülnéznék milyenek a mai lányok, és utána nézd meg a barátnődet. Ha ezek után is kétségeid vannak, akkor nincs értelme a kapcsolatnak. Akinek kevés az önbizalma , ahhoz még több türelem kell, hisz tudod, hogy a nők érzékenyebbek.
2014. márc. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy infrakészüléket amiben sötétben is látod, hogy elkerüld az ilyen összecsattanásos baleseteket. :)
2014. márc. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Már 10 éve nincs nőm.Felőlem még sátánista is lehetne...
2014. márc. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Moszuke ***** válasza:

te a párja vagy, nem a pótapja.

eszerint viselkedj.

2014. márc. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!