Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről az ultra beteges féltékenységről amit már alig bírok elviselni?!

Figyelt kérdés
4 és fél éve vagyunk együtt, ebből 3éve már együtt is lakunk.Én sohasem csalnám meg a párom (tavaly óta menyasszonyom), őszinte vagyok vele. Évek óta gyereket tervezünk, közös jövőtszeretnék stb stb.Barátaim se nagyon vannak akikkel eljárnék vhova, discoba se járok, nem iszok, nem dohányzok, szóval semmi olyan nincs amire oka lehetne nem megbízni. Szinte csak vagy a munkahelyen vagyok, vagy itthon. Anyáékhoz kb 1héten egyszer megyek. Ennyi..Most avval baszogat, hogy a boltba ahova járok kajáért, ott dolgozik egy fiatal l.ny.És evvel baszogat állandóan, hogy láttam e, tetszik e,,, tuti beleszerettem,közbe életemben egy kib.ott szót nem váltottam vele semmiről. Mindig...MINDIG ő hozza fel a témát, hónapok óta kb 3-4 naponta így indul a reggel...jaj már megint menni kell oda...én nézzem a nyűgősségét, és rajtam vezet le mindent...rendeget, szémtalan vita van ezekből, az egekben van ilyenkor az idegességi szintemm.......

2014. márc. 7. 17:59
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
ebbe a pill-ben irt(ő dolgozik most) h nem tudja mi lesz velünk...pfff pedig én semmit se csinálok.csak ok nélkül nekem esik...előre látom ma is baszogat majd mert holnap is megyek dolgozni reggel....de vmikor 1 hét is eltelik és tök normélis...ágyba hozza a reggelit, kidiszitve, massziroz, becézget...szóval szeret de ilyenkor nem tudom mi baja....
2014. márc. 7. 18:14
 12/31 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kellene vele maradnod, még sajnálatból sem. Bármennyire szeretheted, ha nem hagyja, hogy boldog légy.
2014. márc. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
tegnapelőtt is este hazajött, én már aludtam...és kivitte a cuccát és külön szobába aludt....tiszta nyűg..:S..meg h reggel felkel és eljön velem a boltba...és megcibálja....nekem meg semmi közöm...de tényleg....könyvet lehetne írni annyi ilyen volt már....
2014. márc. 7. 18:17
 14/31 A kérdező kommentje:
jómultkorában is moziba mentünk a testvérével 3an..és nem mentünk be a moziba mert sok a k..va...igy hazajöttünk..
2014. márc. 7. 18:19
 15/31 anonim ***** válasza:

Van egy aranyszabály, amire mindig figyelni kell, ha fiú vagy.


A szerelem idővel kihűl

A sör idővel megmelegszik


:D

2014. márc. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
2014. márc. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Találós kérdés: szerinted mitől fog észbe kapni ez a dilinyós lány?


A -Néha kicsit üvöltözöl, de tűröd ezt a szar helyzetet.

B- A következő ilyen jelenetnél összepakolsz, vagy két hétig nem is állsz vele szóba, majd megbeszéled vele, hogy az utolsó esélyt adod neki, de még egy hiszti és örökre vége.

2014. márc. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Ez elviselhetetlen lehet, ha bármikor, bárkivel képes ráadásul ilyen durva stílusban meggyanusítani. Ha még finoman célozgatna, ha még lenne is benne valami. Értelmes dolgokon össze lehet kapni, lehet rajta vitázni, érvelgetni, de ez így egy ámokfutással ér fel. Ha néha még kedves, kis mézsmadzag, azzal láncol magához, de ebbe te fogsz belőrülni.
2014. márc. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
épp most irta h: Téged akarlak örökre de értsd meg h idegesit h mindennap ott vásárolsz....van ember a vilgáon aki ezt megértené?????????????????????????
2014. márc. 7. 18:21
 20/31 A kérdező kommentje:
óóó már hányszor mondtam neki h itthagyom és elmegyek 1 hétre....100szor volt ilyen is...
2014. márc. 7. 18:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!