Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről az ultra beteges féltékenységről amit már alig bírok elviselni?!

Figyelt kérdés
4 és fél éve vagyunk együtt, ebből 3éve már együtt is lakunk.Én sohasem csalnám meg a párom (tavaly óta menyasszonyom), őszinte vagyok vele. Évek óta gyereket tervezünk, közös jövőtszeretnék stb stb.Barátaim se nagyon vannak akikkel eljárnék vhova, discoba se járok, nem iszok, nem dohányzok, szóval semmi olyan nincs amire oka lehetne nem megbízni. Szinte csak vagy a munkahelyen vagyok, vagy itthon. Anyáékhoz kb 1héten egyszer megyek. Ennyi..Most avval baszogat, hogy a boltba ahova járok kajáért, ott dolgozik egy fiatal l.ny.És evvel baszogat állandóan, hogy láttam e, tetszik e,,, tuti beleszerettem,közbe életemben egy kib.ott szót nem váltottam vele semmiről. Mindig...MINDIG ő hozza fel a témát, hónapok óta kb 3-4 naponta így indul a reggel...jaj már megint menni kell oda...én nézzem a nyűgősségét, és rajtam vezet le mindent...rendeget, szémtalan vita van ezekből, az egekben van ilyenkor az idegességi szintemm.......

2014. márc. 7. 17:59
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
ebbe én tényleg bele fogok őrülni....sztem akárki bezsélne velem...és picit-kicsit is megismerne rájönne h én Öszinte normális vagyok és sose csalom meg a párom....de egyedül ezt ő nem látja...ilyenkor ugy kiabálok....órákon át...és utána mindig én vagyok a hibásh miért vele kiabélok..ilyen is volt már rengeteg....
2014. márc. 7. 18:25
 22/31 Tyler913 ***** válasza:

Ismerős a történet: alacsony önbecsülés,aminek a hátrányait a férfira rakja a nő. Az a baj,hogy ha pl. gyereket szül,a szülés utáni depresszióval súlyosbítva ez még sokkal rosszabb lesz. És totál mindegy,hogy neked jó így,és te szereted,ahogy van,ha valaki magát nem szereti,és magát nem tudja elfogadni,az sose lesz boldog. Sőt,minél sikeresebb leszel esetleg te,annál féltékenyebb lesz,és annál inkább próbálja a te örömeidet is elrontani.


Szerintem nagyon komolyan üljetek le megbeszélni ezt a dolgot,mert ilyen irreális féltékenység mellett képtelenség normálisan élni. Ha soha többé nem mennél abba a boltba,akkor kitalálna mást,és pl. az egyik kolléganődre lenne féltékeny. Szóval itt neki kell változnia,de sürgősen. Viszont ezt nem sárdobálással kell megoldani,hanem meg kell próbálni megbeszélni,végső esetben akár külső segítséget (pszichológus) is bevonva.

2014. márc. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
azt hozzáteszem soha nem ütöttem meg és nem is fogom!!!
2014. márc. 7. 18:27
 24/31 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

óóó már hányszor mondtam neki h itthagyom és elmegyek 1 hétre....100szor volt ilyen is..."


És hányszor tetted meg? Ha csak fenyegetőzöl, de nem teszed meg, azzal csak elveszíted azt a kevéske tiszteletet, amit egyáltalán érzett. Így kívülről egy férfiatlan, teszetosza, döntésképtelen ember vagy, nem csoda, hogy ennyi mindent megenged magának a menyasszonyod. Mindenkivel annyit lehet megtenni, amennyit a másik fél hagy. Te mindent hagysz? Költözz el ma! Ne fenyegetőzz, az elég kislányos dolog, menj haza, pakolj össze, csak annyit mondj hogy ebből eleged van -nehogy azt mondd, hogy szünet, meg egy hét- VÉGE!!! Meglátod, milyen kisangyal lesz a csajból, amikor kibékülsz vele. HA kibékülsz vele. Lehet arra fogsz rájönni, hogy jobb neked békében...

2014. márc. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Nem százszor kellene, hanem egyszer, de végleg. Lehet, hogy beteg, és nem tehet róla, de azt is neki kellene felfognia, és segítséget kérni.
2014. márc. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
jól irtad utolso...akkor kitalálna mást...pl réggen volt hónapokig olyan "korszak" h a fönök lányával baszogatott..vagy kb 4-5 hónapja a 45 éves munkatársamról...de volt már lidl-el is....leülni megbeszélni???????őt nem lehet meggyőzni...nem nem és nem....akármennyire kimutatom h szeretem...ha rózsákkal várom..ha eljegyzem(tavaly nyaralás közben városnéző buszozás közben...)akármit teszek amikor rájön....cseszeget...
2014. márc. 7. 18:32
 27/31 Tyler913 ***** válasza:

Várj...A megbeszélésen nem azt értettem,hogy bizonygasd neki,mennyire szereted. Hanem hogy nyíltan kimondd: a saját alacsony önbecsülése következményeit nincs joga rád hárítani,és neki kell tennie valamit azért,hogy változzon a helyzet.

Te akár fejre is állhatsz,miközben szerelmes balladát szavalsz hozzá,akkor se fogja elhinni neked,hogy jó nő. Magának kell rájönni erre,ha képes rá. Ha pedig nem képes rá,akkor nincs értelme együtt maradnotok.

2014. márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
nem nagyon van olyan mit nem mondtam volna még neki...ezt is, hogy nem én tehetek arról, hogy nem látja elég szépnek magát...nem én tehetek arról sem, h az előttem lévő kapcsolatában a srác állandóan megcsalta....többször..
2014. márc. 7. 18:41
 29/31 anonim ***** válasza:
Én nem mentegetőznék, hanem legalábbis gúnyolódnék. Vagy ért a szarkazmusból, vagy legalább kiadom a feszültséget. "Igen, a boltoslánnyal a pulton szoktunk szerelmeskedni, néha még jegyeket is árulunk, ha a többi vevő nézni akar minket." "Igen, neki is vettem jegygyűrűt, ugyanolyat, mint neked, tucatjával olcsóbb volt. Még választok tíz kolléganőt, hogy az ő kezüket is megkérjem."
2014. márc. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Azt már próbáltad, hogy szerelmed bizonyítékául azt mondogasd neki kitatóan, hogy fogyjon le? Erről már lehet érdemben beszélni, ellentétben a nem megtörtént megcsalásokról. Erre legalább van megoldás!
2014. márc. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!