Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj hogy 35 évesen is 30 alatti nőkkel szeretek lenni és a leendő feleségemet is szeretném ha közelebb lenne a 25-höz, mint a 30-hoz?

Figyelt kérdés
Gyerekeket is szeretnék, az ő anyjuk pedig inkább minél fiatalabb legyen.
2014. márc. 8. 19:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25-ig vissza szerintem nyugodtan keresgélhetsz, nincs benne semmi, sőt, ha én annyi lennék örülnék 35 éves férfinak.
2014. márc. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag nem baj. Szerintem elméletileg sem.
2014. márc. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez kb. olyan, mint hogy nekem 29 éves létemre egy 22 éves csaj tetszik... remélem nem tragédia :)
2014. márc. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel gond. De azért ne lepődj meg, ha a 25 éves lányok meg nem egy ilyen öreg pasasnak akarnak gyereket szülni.
2014. márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem baj, de arra is gondolj, hogy a ma 25 éves nő is lesz egyszer 35 éves...
2014. márc. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az nem gond, akkorra már úgy is én is egy tizessel több leszek. 45 évesen is nézhet ki jól egy nő, abban hogy minél fiatalabb (hozzám képest), csak az a lényeg hogy minél tovább néz ki jól hozzám képest.
2014. márc. 8. 19:58
 7/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező a legtöbb férfi 25-40 éves korában néz ki a legjobban, a nők pedig 18-30 között vannak a csúcson. Arról nem is beszélve, hogy egy 35 körüli nő szerintem már tökéletesen alkalmatlan a családalapításra. Szóval hajrá! :-D
2014. márc. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok, sikerült megfogni a lényeget: "csak az a lényeg hogy minél tovább néz ki jól hozzám képest."
2014. márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A lényeg tényleg ez ugyanis mást nem nagyon tudtok nyújtani, az emberi értékek hiánya miatt.
2014. márc. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Egy kapcsolatnak sok dimenziója van, amiből csak egy a felek kinézete, másik számára való kívánatossága. Kötve hiszem hogy a szexualitást ne sorolná egyikőtök sem bele a TOP 3 legfontosabb dologba egy kapcsolatban, úgyhogy nem kell a hattyú halála.


Maximum félreérthető voltam, mert mintha ez lenne az egyetlen dolog, ami számít. De nem, ez csak egy rohadt fontos dolog, de nem az egyetlen dolog persze.

2014. márc. 8. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!