Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság nagyképűségnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság nagyképűségnek, túlzott elvárásnak számít egy lánytól, ha azt szeretné, hogy a férfi küzdjön meg érte?

Figyelt kérdés
Nem a kisstílű játszmázásról beszélek... hanem amikor a lány nem akar mindent egyből. Amikor szüksége van rá, hogy minél jobban megismerhesse a férfit és megbízhasson benne, mert enélkül nem tud neki megnyílni, semmilyen formában. Én elég visszahúzódó vagyok és nem egykönnyen nyílok meg. Úgy vettem észre, hogy emiatt túl nehéz esetnek számítok, nem szívesen "vesződnek" velem, inkább keresnek mást.
2014. márc. 9. 17:08
1 2
 11/14 kolosszus22 ***** válasza:
Aham, és meddig küzdjenek érted? Nem szeretem ezt a kisstílű játszadozást, ha 2 ember bejön egymásnak, akkor ismerjék meg egymást, aztán ha klappol minden küzdjenek egymásért egyformán, a kapcsolat kettőn áll.
2014. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
kolosszus22: ha elolvastad volna, amit írtam...
2014. márc. 9. 20:29
 13/14 A kérdező kommentje:
Az teljesen világos, hogy kell a pozitív visszajelzés, enélkül nem érzi a férfi, hogy érdemes tovább próbálkoznia. Érthető... Az is rendben van, hogy ne legyen egyoldalú a dolog, ne csak a férfi tegyen a kapcsolatért, hanem a nő is. Nem is várom el, hogy valaki megtegyen értem mindent, miközben én őérte semmit, ez így nagyon egyoldalú lenne. Nem is erről van szó, hanem arról, hogy van, akinek több időre van szüksége ahhoz, hogy bízni és nyitni tudjon.
2014. márc. 9. 20:34
 14/14 kolosszus22 ***** válasza:
Én értelek, de mégis kb. mennyi az az idő? Mert nem mindegy. Nekem már volt olyan, hogy valaki közel 2 hónap után is adta a jégkirálynőt, beleuntam.
2014. márc. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!