Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 másodpercig bírja, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 másodpercig bírja, de nem megy el dokihoz a barátom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig kérem h menjen el dokihoz. Jó oké nem a szextől függ egy kapcsolat, de egy EGÉSZSÉGES nőnek vannak igényei és az nem 3 mp... Ő annyira nem is érzi cikinek a dolgot...

Már nagyon unom. 2 éve vagyunk együtt....


21L


2014. márc. 11. 18:26
1 2
 1/20 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Elismerésem ha 2 évig bírtad így, sok testi örömben így nem lehetett részed.
2014. márc. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Talán nem kellett volna annyi villámrecska. Én vagy 2 óráig is bírom egyhuzamban
2014. márc. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Igenis a szexen is múlik egy kapcsolat. Normál szex nélkül nincs. 3 mp? Ez elég súlyos! Nekem volt pár pasim, de elég sokan ki tudtak elégíteni és nekem most 30 után már elég 10-15 perc, de régebben fél óra is kellett. És nem megszakítva! És bírták, bírják. A pasid nem pasi.
2014. márc. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%

Ha ket evig birtad, kibnirod meg huszonkettoig is. Tele van az orszag egyedulallo nokkel, menj el egy szorakozohelyre, kiallitasra vagy az A38-ra, ott ulnek csapatokban a nok 36-tol 46-ig es eljatsszak, hogy nagyon jol erzik magukat, kozben berugnak, mint a disznok a sok Bailey's-tol es koran hazamennek, mert reggel meg kell setaltatniuk a kb. 2 kilos patkanykutyajukat.


Te is ilyen akarsz lenni? Mert ilyen leszel, ha ezen a 3mp-en rugozol.


Inkabb suss neki szilvasbuktat!

2014. márc. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Négyeske magára ismert a 3 mp-vel! Igenis GÁZ ha egy pasi eddig bírja és egyáltalán nem is szégyelli és nem tesz ellene semmit. Én meguntam ezt, mostmár elég volt. A többieknek köszi, hogy nem engem hibáztattok! Így is elég kellemetlen az egész :(
2014. márc. 11. 18:34
 6/20 anonim ***** válasza:
71%

Dehogy untad, ket eve ott vagy vele, biztos valamelyik feminista baratnod rakta tele a fejed ezekkel a dolgokkal.

Ha eddig nem volt gond, most miert lett az?

Ket ev nagy ido, ket ev elment az eletedbol, vagy meg ma este rakd ki, de akkor tenyleg vagy most mar torodj bele, mert nem leszel fiatalabb!

2014. márc. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Kingának is igaza van, bár az utolsó mondatot javítanám:


A pasid nem férfi.

2014. márc. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Te se járj a kedvében, amíg önző.
2014. márc. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Miért tűrtem 2 évig? Mert szerelmes voltam belé. Minden más működik közöttünk, csupán a szex nem, de az nagyon nem. Odafigyel rá, gondoskodik rólam, de a szex az nem megy. ezért tűrtem, mert tudod a nőkkel el tudod hitetni azt, hogy majd fog változni, de nem fog...
2014. márc. 11. 18:48
 10/20 kolosszus22 ***** válasza:

Ezt olvassátok el együtt: [link]

Egyébként már 2-3 hónap után szóvá kellett volna ezt tenned, persze finoman és együtt dolgoznotok a problémán. 2 év sok idő, biztosan nagyon rossz volt ez neked is, de te is hibáztál, hogy eddig tűrted és most pattant el hirtelen a cérna, ezt együtt kellett volna megoldanotok, bizalommal egymás iránt és már jóval korábban.

Ezen kívül is fura lehet a kapcsolatotok, ha egy ilyen alapvető dolgot nem tudtatok kellően megbeszélni.

26F

2014. márc. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!