Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 másodpercig bírja, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 másodpercig bírja, de nem megy el dokihoz a barátom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig kérem h menjen el dokihoz. Jó oké nem a szextől függ egy kapcsolat, de egy EGÉSZSÉGES nőnek vannak igényei és az nem 3 mp... Ő annyira nem is érzi cikinek a dolgot...

Már nagyon unom. 2 éve vagyunk együtt....


21L


2014. márc. 11. 18:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem is akarja tovább bírni.. neki megvan az élvezet és kész. Én dobbantanék a helyedben! 21/L
2014. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
84%

2 évig bírtad vele? :O Nem tudom, hogy kitartónak vagy inkább ostobának nevezzelek. Nem az a leggázabb hogy csak eddig bírja, hanem az, hogy nem akar tenni ellene. Ez mit jelent? Azt, hogy nagy ívben tojik rá, hogy neked jó-e vagy sem. Konkluzió: a reggeli fosása is fontosabb mint te.

Sürgősen dobbants. Hogy bírtad ki idáig egyáltalán? Én nem sokáig szoktam ezzel szarozni. Van olyan, hogy két ember között nem működik a szex, akárhogy próbálkoztok. Én két srácot is kirúgtam emiatt. Mert ez fontos. Ha nem megy, ne raboljuk tovább egymás idejét. Keress olyat, aki ki ismelégít.

2014. márc. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Azért szép, hogy vannak még olyan ritka kivétel a nők között, akik kitartanak valaki mellett ilyen problémával ráadásul ennyi ideig. Engem a kis 12cm-es és vékony farkam miatt 3 nő dobott, nőnként 3 hónapon belül. Nekem az idővel nincs gondom, csak hát a kicsi az kicsi. Beszélj vele erről és ha továbbra sem hajlandó tenni valamit a probléma megoldása érdekében, akkor lépj.
2014. márc. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%
Én ezt nem nevezném kitartásnak. Kitartás az lett volna, ha a kérdező pasija már az elejétől fogva tenni akart volna valamit, és együtt végigjárták volna a dokikat, meg a pszichológust (iylen probléma esetén inkább oda irányítanak). Ez lett volna a normális. Nem az, hogy két évig semmi változás. Ezért ostoba a kérdező (ne sértésként értd, de szerintem te is látod kérdező, hogy mit iss az igazán nagy gond)
2014. márc. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
korábbban is szóvátettem neki de nem foglalkozott vele, azt mondta majd megoldja vagy majd változtat rajta én meg elhittem... de most láttam be hogy nem fog semmit változni...
2014. márc. 11. 19:51
 16/20 anonim ***** válasza:
85%

Dobd ki. Komolyan mondom. Nem fog változtatni, mert látja, hogy neked így is jő és eltűröd. Egy dologba godnolj bele kérdező: Életed végéig így szeretnél élni?

A válaszod alapján dönts.

2014. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 laci911 ***** válasza:
Szerintem kamú ilyen nincs 3 mp ....te is egy unatkozó háziasszon vagy ! vibrátor ha nincs senkid
2014. márc. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
mesélj még erről a 3 másodpercről.
2014. márc. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ez kamu. Egy unatkozó kis tinip1csa nem tud aludni.
2014. márc. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy az adott kérdés igaz-e de a való életben is vannak ilyen problémák. Egy barátnőmnek volt ilyen pasija mint a krédezőé. Hozzáértek és huss el is ment. Ő se volt hajlandó elmenni dokihoz. Ők fél évig húzták.
2014. márc. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!