Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy több önbizalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy több önbizalmam legyen? Megérdemlem hogy nincs senkim?

Figyelt kérdés
Minden lányt szebbnek és különbnek látok magamnál. Nem tudom mit kéne csinálnom hogy legyen egy normális párkapcsolatom, mert az eddigi kapcsolataim mind 1-2 hónapig tartottak. Csendes, visszahúzódó vagyok. A szüleim szerint nem hiába nincs senkim, mert én nem vagyok olyan mint mások.
2014. márc. 11. 18:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én kimondottan nem szeretem a nagymenő nagydumás lányokat.
2014. márc. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Írj rám ha gondolod.
2014. márc. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Attól még hogy csendes visszahúzódó lány vagy a hétköznapokban még lehetsz érzékeny és figyelmes a pároddal!!! Ez csak rajtad múlik, hogy milyen érzést vállt ki belőled a társasága.

Ha ismerkedni akarsz akkor befogadónak, nyitottnak kell lenned a fiúkkal (felveszed a szemkontaktust, mosolyogsz)...ezt ők is hamar észre fogják venni!!!

Ami nagyon fontos....a befogadás nem elfogadást jelent, ha valami nem jó ne fogadd el mások véleményét...merjél bátran nemet mondani.

2014. márc. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!