Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar vki ugy, h. olyt szeretett, akit nem kellett volna? 30 evesen nem tudom a valaszt.

Figyelt kérdés

Par eve jartam a lannyal par honapig, de szakitottam vele. Egyszeruen semmi erzelmi szalat nem mutatott felem, megtudtam, h. mekkora r.banc volt, nos ferfi szeretoje, abortusz, egyeb "nyalanksagok".... igy azert nehezen lesz szerelmes az ember. DE azert feluletesen megmaradt a kapcsolat, mignem megint elkezdtunk talalkozgatni ( baratilag).

Nem tudom, hogy kezeljem.

- Jarni szeretnek vele, de tudom, h. mas az ertekrendje, ezert nem szabad, semmi ertelme. Ha en elkezdenek erezni vmit, biztos, h. o semmit... (Meg sosem volt szerelmes senkibe)

- a barataim kozt akarom tudni, szeretek vele lenni, jo vele beszelgetni, sot, jobb, mint eddig barkivel..., de mindig ott van bennem a fenti dolog, el kell magamban fojtanom, h. mit is szeretnek igazabol.

- le akarok vele fekudni, mert eszmeletlen jo volt vele a szex...


Tehat a fenti 3-at nem tudom otvozni sehogy. Mit csinalnatok? Az a baj, ha mas lanyrol lenne szo... pont tole kernek tanacsot, de igy e ket szemely egybeesik...


2014. márc. 12. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
ha ennyire lehetetlennek látod akkor lépj tovább...
2014. márc. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem ízlik a használt cipő?

akkor ne turkálóban vásárolj,hanem vegyél újat.

mit kell ezen ragozni?

2014. márc. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem értelek. Csomó dolgot leírtál, hogy miért ne mégis azon agyalsz hogyan és tőlünk vársz megerősítést, hogy belevágj-e, hogy megérné ez a kapcsolat?? Nem tudom!

Én az ilyen nőt jó messzire reptettem volna, biztos nem generálnék magamnak problémákat.

2014. márc. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

-Ha tudod, hogy ő nem szeretne téged akkor hagyd. Ne szaladj olyan busz után ami nem vesz fel.

-Ha járni akarsz vele, akkor fogadd el őt a múltjával és az értékrendjével együtt, de előbb rakj rendet a saját értékrended közt

-Jó volt vele a szex? Akkor csak ezért kell neked. Nem lehet hogy ez a lány valami olyat képvisel számodra ami kihívás, amit te nem tudtál megszerezni az életedben, mondjuk ezt a szerelmi lazaságot, és csak ezért vonz?

-Szerintem ismerj meg más nőket is.

2014. márc. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem azért, tőlem távol állnak ezek a dolgok, de van nekem olyan ismerősöm, akinek abortusza volt, meg olyan is, aki nős férfi szeretője volt, mégsem tartom őket ribiknek. tudom, milyen történetek álltak a háttérben, hogy ez történt velük vagy ezt tették, szóval nem biztos, hogy az ember flegmaságból csinál ilyeneket (persze van, aki igen)

szerintem mellesleg elég sok ilyen nő mászkál mindenfelé, max. nem tudják róluk az emberek.

azt kétlem, hogy még sosem lett volna szerelmes, legfeljebb ezt mondja. Akivel ilyenek történtek, amik vele, az szerintem elég sokat sérült életében. Nem lehet tudni, hogy mi van belül, talán ő sem tudja.

Ha annyira járni akarsz vele, hát járjál vele. legfeljebb tarts valami biztonsági távolságot, és igyekezz nem beleszeretni. Vagy ha szerinted beleszeretsz, akkor fogd föl úgy, hogy ebbe most úgy vágsz bele, hogy kockázatos, és kész.

30 éves férfi még nincs elkésve semmivel, egy csalódás még belefér talán. Már ha annyira akarod ezt a nőt.

Persze az sem jó, ha úgy állsz hozzá, hogy tuti rosszul fog elsülni. De azért óvatosan, na.

2014. márc. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!