Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradjak tovább a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak tovább a barátommal?

Figyelt kérdés
4 hónapja járok a mostani barátommal, aki a legrendesebb srác akivel valaha is találkoztam, nagyon szeret és én is szeretem őt, mégis folyton az exemre gondolok. Úgy érzem, hogy ő volt életem szerelme és soha senkit nem fogok annyira szeretni, mint őt. Néha úgy gondolom, hogy ez igazságtalan a mostani barátommal kapcsolatban, de nem tehetek róla, hogy így érzek. De már arra is gondoltam, hogy lehet meg sem próbálok mást úgy szeretni, mert meggyőződésem, hogy ő az igazi. Szerintetek mit tegyek? Nem akarom megbántani a barátomat, de az nem jó, hogy mást jobban szeretek. :/
2014. márc. 13. 01:28
 1/8 anonim válasza:
100%
Ha ugy gondolod , hogy volt baratodnal meg van eselyed akkor szakits vele...de ha nem akkor ne hagyd el , mert o megbecsul es szeret . Idovel megfogod megjobban szereti akaratod ellenere , mert sokat fog szamitani a torodes amit neked ad jelen pillanat . Exedel miert szakitotatok ?
2014. márc. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az exed nyilván nem véletlenül "ex", szóval felesleges szakítanod.

Most szerintem csak azért érzel így mert még kísértenek a régi emlékek de, ha szakítasz és összejössz újra az exeddel akkor lehet ezután a fiú után fogsz vágyódni de neki már valószínű nem fogsz kelleni.

2014. márc. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha te vagy az Niki, akkor hívj fel!:D


Az "exed" :D

2014. márc. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem Niki vagyok. xD

Az exem azért szakított velem, mert 18 évesen nem akart komoly kapcsolatot ( ezt 2 év után mondta, mert 16 éves korunk óta jártunk). Azt mondta, hogy szeret, és hogy bízzak benne, hogy mindig engem fog szeretni a leges-legjobban, és hogy majd egyszer, amikor idősebbek leszünk és megkomolyodunk, akkor csak rajtam fog múlni, hogy együtt leszünk-e újra.

2014. márc. 13. 07:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Púder. Nem kellettél neki annyira, élni akar. Ha van eszed, akkor inkább elfelejted.
2014. márc. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elfelejteni az exedet, töröld ki a telefonszámát, az email címét, tiltsd le a facebookon, és ne találkozz vele többet. Ha nagyon nem megy, akkor szakíts a mostani pasival is és maradj egyedül egy időre.
2014. márc. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyelj,ha az exed volt az elsõ nagy szerelmed akkor nem baj az érzés mert az elsô szerelmünkhöz hasonlítunk minden további fiúnkat,és az elsôn sosem lépünk túl igazán;)))
2014. márc. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen...ő volt az első, akit tényleg nagyon szerettem és akiért mindent megtettem volna...vagy még most is mindent megtennék :)
2014. márc. 17. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!