Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig kell még elviselni ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig kell még elviselni ezt a nem normális barátot? Hagynom kellene hogy végképp mindent tönkre tegyen?

Figyelt kérdés
Immáron 4,5 éve vagyunk együtt a párommal. Két éve kezdődött az egész.. valamiért a legjobb barátjával olyan szinten útáljuk egymást, hogy egy helységbe nem is mernek minket engedni, mert tuti kikaparnám a szemét. Tavaly a 3.év fordulónk előtt, ez a kedves barát, elhívta a páromat kocsmába biliárdozni, és az akkori barátnője, vitte magával a legjobb barátnőjét.. Ez az elmebeteg ember, addig fűzte a páromat, amíg másnap szakítottunk, és össze jött a "legjobb barátnővel". Csak egy éjszakát töltöttek együtt, és max 1 hétig tartott a kapcsolat, de aki volt hasonló helyzetben az tudja, hogy ez is bőven elég, sőtt még sok is. Az évfordulónkat külön ünnepeltünk, majd karácsony előtt vissza talált hozzám, ígért fűt fát, én pedig bedöltem. Szép és jó volt minden, kb 1 évig. A 4.évfordulónkat tervezgettük, amikor a drága barát benyögte az amúgy baromira befolyásolható páromnak, hogy lesz buli a közelbe"Singli parti" mennyen már el vele.. kiakadtam, kiborultam, ha még csak buli lenne.. de ráadásul szingli parti, és pont ezzel az emberrel.. ultimátumot adtam, ha elmegy bulizni, vége. Szemembe mondta, hogy büszkeségből már csak azért is elmegy. Elment. Vége lett. A bulin megismert egy csajt, lefeküdtek, állítólag ennyi volt az egész. 1 hónap mulva, szintén karácson előtt, újra megtalált, még többet ígért, már már a csillagokat, hülye voltam, de még mekkora, gyomrom nem volt az egészhez hogy megint lefeküdt mással, de ez az átkozott szerelem idióta dolgokra képes.. Visszafogadtam, 1 feltétellel.. ha elfelejti ezt a barátot.. lehet zsarolás, vagy szemét dolog, ő akart békülni, akkor neki kell letenni valamit az asztalra.. én úgy voltam vele hogy annyira nem kell újra ez a kapcsolat, hogy ez a szerencsétlen továbbra is az életünk része legyen. Láss csodát, a barát a mai napig jelen van, annyi különbséggel, hogy most 12 hetes terhes vagyok. Itt már nem csak rólam van szó, ha megbolondul megint, nem csak én szívok, hanem a pici is. Ezt pedig nem fogom engedni, még a gyerek apjának sem hogy tönkre tegye a picit csak azért mert ő évente lelép pár hétre. Hozzátenném, ha nincs barát, minden tökéletes. Segítsen valaki, hogy hogy távolítsam el ezt az embert az életünkből, hogy értessem meg a párommal hogy rossz hatással van rá, és a kapcsolatunkra is. Ellenem beszélni, hazugságokat talál ki, és ez a kis buta bedöl neki, és haggya magát befolyásolni. Neki hiába mondom, bár sokszor elismerte már hogy ellenem beszéli, alap esetben letagadja, és azt mondja hogy őt nem lehet befolyásolni, és nem hallgat senkire. Hogyan tovább?? :-/

2014. márc. 13. 12:26
1 2 3
 11/22 baker2424 ***** válasza:
70%
én tojásbol keltem ki egy keltetögépben
2014. márc. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Értelem a felső fokon.. jól van kedves.. akkor csipogj tovább, nem mintha érdekelne a te süket dumád. ;)
2014. márc. 13. 14:03
 13/22 anonim ***** válasza:
81%
akkor meg f@*szér teszed ki a kérdést,ha semelyik normális válasz nem érdekel és úgyis a magad feje után mész??Mit vársz mit írjunk? Legyetek boldogok gratula, vagy hogy öld meg a havert mert a lüke barátod nem szeret és mindig kileng?
2014. márc. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 baker2424 ***** válasza:
67%
16/16 felé respect :D azért akadnak itt még emberek is :D
2014. márc. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Számomra egyik sem volt normális válasz, mert én nem azt kérdeztem hogy szerintetek szeret-e a párom vagy sem.. arra a kérdésre várom a választ, amit fel tettem, nem pedig arra, amit ti kitaláltak. Az pedig hogy mi a fa*ért írok ide bármilyen kérdést is, nem neked fogom megválaszolni, főleg hogy bárki bármit ki írhat.. és ezt nem te fogod korlátozni. Majd ha valaki válaszol arra a kérdésre amit valójában feltettem, na majd azt értékelni fogom. Nem a kapcsolatom ki ismerését kértem, van önismeretem, tudom hogy mi hogy van, és ha neked próbálná meg valaki bemagyarázni azt amit te is tudod hogy nem úgy van, akkor szerintem te se hagynád szó nélkül.. de szólj ha tévedek!!!!! Utolsó, neked meg kuss.. privibe már mindenre választ kaptál. csökönyös barom
2014. márc. 13. 15:50
 16/22 anonim ***** válasza:
70%
Őszintén? Már az első félredugós eset után nem kellett volna visszaengedned az életedbe. Szerinted, aki olyan szinten van agyilag és érzelmileg, akár egy 16 éves, arra lehet számítani? Szerintem sem emberileg, sem férfiként nem érhet sokat a párod... Aki ennyire határozatlan, instabil személyiség felnőtt ember létére, attól nem sok jóra számíthatsz. A terhességgel meg végképp elszúrtad az életed. Őszintén sajnállak! :(
2014. márc. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bár ez még mindig nem arra a válasz amit kérdeztem, de legalább már van aki tud kulturált ember módjára írni.. Ugye bár mindenki tudja hogy a múlton változtatni nem tudok, a baba itt van a hasamba, mivel mindenki azt mondja hogy fúú de kiba**ott hü*e vagyok, akkor vetessem el a gyereket valahogy időn túl? Vagy tologassak kocsit hogy elvetéljek?? Ez az ami szerintetek helyes?? Sajnálatokra pedig legkevésbé sincs szükségem.
2014. márc. 13. 16:02
 18/22 A kérdező kommentje:
Az pedig hogy szerinted egy gyerek csak tönkre teszi az életed, a saját szegénységi bizonyítványod!!!! Gusztustalan hogy egyes emberek így vélekednek egy ártatlan gyermekről. Én nem kívánok senkinek rosszat, mindenkinek csak annyira legyen szerencsétlen az élete hogy a saját gyermekét a karjába tarthatja!!!
2014. márc. 13. 16:04
 19/22 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy a kérdésedre nincs iagzán válasz. Ha ezzel az emberrel maradsz nem rajtad fog mulni hogy hogy alakul a dolog amig asarkadra ne állsz. Ö ezt fogja csinálni és abarátja is, avgy megszoksz avgy megszöksz. Hoygan tovább?? Döntsd el ilyen jövőt akarsz-e magadnak és a gyerekednek vagy sem? Ők nem fognak változni.
2014. márc. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, te vagy túl egyszerű ahhoz, hogy megértsd. Hiányzik a kellő önismereted, így benne ragadtál egy méltatlan kapcsolatban, amiről legbelül nagyon is érzed, hogy zsákutca. Úgy látom, mindent félreértelmezel, és csak vagdalkozni vagy képes. Ha arra vársz, hogy azt szajkózzuk majd, hogy igen, minden rendben lesz, a párod pedig ideális társsá válik egy napon, akkor a homokba akarod dugni a fejed... De várd csak a csodát! Nem a gyerek teszi önmagában tönkre az életedet, hanem, hogy ilyen kapcsolatba fog születni. Ezt sem voltál képes értelmezni, ahogy látom. Reménytelen eset vagy. Hiábavaló bármiféle tanács.
2014. márc. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!