Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan motiválhatnám a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan motiválhatnám a párom, hogy kezdjen el saját lakásra gyűjteni?

Figyelt kérdés
Igaz, csak nem régóta dolgozik (kicsivel több, mint féléve), de a fizetésének a háromnegyedét nem éli fel havonta, ezért simán félrerakhatná, de folyton az én lakásomra akar költeni. Persze, tudom, hogy elviekben a MI lakásunk, de nem vagyunk házasok, és míg én 20 vagyok, ő már 25, tehát ideje lenne ilyen téren neki is elkezdeni spórolni. Van egy nővére, aki már elmúlt ugyan 30, de most vesz egy 12 milliós lakást, az én kedvesemnek meg egy centje sincs félrerakva még. Hogy oldhatnánk meg, hogy kicsit önálló emberként, személyiségként nézzen magára, és ne úgy tekintsen a jövőre, hogy mi örökre együtt leszünk? Persze, az is lehet, és akkor jól is járunk anyagilag, mert elég jól indultunk, de ha még néhány évig együtt leszünk, de kiderül, hogy nem egymással akarunk családot, akkor 30 évesen majd kapkodhatja a fejét, vagy albérletbe kell gyereket nevelnie.
2014. márc. 13. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
20 évesen lakás? Te vagy a szerencsés ember, nekem sosem lesz lakásom, hiába teszek félre havi 50 ezret. Szerencsés ember vagy. Te dolgoztál meg érte? Mert ha nem, akkor bújj el és ne verd nagy dobra.
2014. márc. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A másik meg 30 évesen 12 millió? Mennyit kerestek ti vagy a nővére? Jó milliomos családba tetted be te is a feneked, hogy a csajnak már 30 évesen 12 milliós lakásra telik? Az emberek 80% tuti nem tud 12 milliót félretenni ennyi évesen? Hihetetlen. Ne hencegj itt az oldalon, kérlek.
2014. márc. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

19 éves korom óta rakok félre havi 100-at és 20-ból élek anyámékkal, nem kérnek el pénzt. Tehát 30éves korra lesz egy családi házra való, végülis már a ház megvan csak üres egyenlőre.

21F

2014. márc. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hihhhetetlen, hogy ebből csak annyit tudtatok leszűrni, hogy a másiknak van, nektek meg nincs, és dögöljön meg a kedves illető. :D

Először is: igen, megdolgoztam a lakásért, nem a szüleim tették a s*ggem alá, mivel nincsenek is, de nem hiszem, hogy ehhez közötök volna.

Másodszor: ha milliomos család lenne, nem gondolod, hogy csuklóból kirázná a pasim a lakást, és nem lenne miért húznom a számat? Az, hogy a tesójának jól fizető állása van, ahhoz se a barátomnak, se nekem nincs közöm, neked meg aztán pláne nem. Mellesleg évekig fizetheti majd a hitelt, úgyhogy gondolhatod, mennyire milliomos. Előbb gondolkozz, aztán beszélj!


És köszi, hogy sikerült a kérdésre válaszolni...

2014. márc. 13. 17:08
 5/8 A kérdező kommentje:
3-as! Nagyon sok sikert kívánok Neked! :)
2014. márc. 13. 17:09
 6/8 anonim ***** válasza:
20 éves vagy és megdolgoztál a lakásért? Milyen melód volt? Mert hogy nem diákmeló az tuti, valami szexel kapcsolatosra gondolok, hogy 99% abból jött ez össze. Vagy a főnök húzogatott. 20 évesen tisztességes állással nem hiszem, hogy lenne 10 milliója egy embernek. Én 29 vagyok és még csak 2 millióm van. 4 éve dolgozok.
2014. márc. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jó, bevallom. Egy nagyon-nagyon rossz ember vagyok, aki fűvel-fával lefeküdt azért, hogy elérje azt, amit. Nekem csak a pénz a fontos, semmi más. Csupán szexért mindent a s*ggem alá toltak.

Bezzeg Ti!

Szegénykék, évek óta dolgoztok, de kajára meg rezsire is alig jut, nem hogy arra, hogy lakásra félretegyetek! Rohadjon meg az, akinek egyszer az életben némi szerencsével és sok erőfeszítéssel megvalósult egy nagy álma!


Hagyjatok a fenébe ilyen hozzáállással, nem kérek több választ, köszi! Legyen szép napotok! ;)

2014. márc. 13. 17:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Hat lanyom, mondd meg neki amit ide is leirtal, hogy ne a lakasra koltse, hanem inkabb tegye felre azt a penzt MAGANAK.

(a sajat haz, o haza temat fel se hozd mert a szakitas garantalt)


Amugy egyszerubb lett volna leirnod, hogy mibol lett lakasod, meg hol es akkor nem pattogna itt senki. A fenti kommented meg remelem

nem igaz, es csak szarkazmus volt.


Amugy akit erdekel bentlakasos gondozokent havi 490.000-et is lehet keresni... ha csak 2 het on/ 2 het off dolgozik az akkor is kozel 3 millio egy evben, ha meg tobbet dolgozik akkor meg tobb. Es itt bentlakas van, ingyen szallas, es etkezes.

2014. márc. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!