Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elgondolkozol rajta, vagy rogton tudod ra a valaszt?

Figyelt kérdés

Ha van egy baratnod, es mas csajjal smarol/csokolozik(vagy egyeb ilyenek)Az megcsalasnak szamit sracok?

Ha van egy baratod, es mas sraccal lep ilyen kapcsolatba,az megcsalasnak szamit csajok?


2014. márc. 13. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen megcsalás.
2014. márc. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem kell gondolkodni..

Nemtől függetlenül megcsalásnak tartom..

A férjem is.

( régebben tiniként is így gondoltam)

2014. márc. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen az.
2014. márc. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, de szerintem egyik sem megcsalás.


Nyilván arra megy ki a kérdés, hogy két nővel elnézőbb a társadalom. De ez minden esetben igaz, a leszbikusokat is csak kevesen bántják, míg a meleg pasikat folyamatosan, rengetegen.

2014. márc. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rögtön: megcsalás. pont.
2014. márc. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nővel lépne félre a párom, nem venném megcsalásnak, ha nem hagyna el miatta. Sőt, igazából a hármas sem "kifejezetten zavarna". ;)


Evolúciós okai vannak. Felveti a fenti válaszom a kérdést, hogy miért nem bánt annyira, ha nővel "csal meg", mintha egy másik férfival... A válasz valahol ott keresendő, hogy a férfi agy inkább a poligámia felé hajlik, míg a nők többsége monogámiát szeret(ne). A férfi minél több nőt meg szeretne fektetni, hogy minél nagyobb eséllyel örökíthesse tovább a genomját, míg a nő csak a szerinte "legerősebbel/életképesebbel/stb."-vel szeretne utódot létrehozni. Ezért a monogámia és poligámia. És persze, férfiként nem akarjuk, hogy az adott nő(k) utánunk vagy mellettünk egy másik hím gyerekét is kihordja (mivel az vetélytárs a túlélésben), ellenben egy másik nővel semmi gond nem történhet, sőt.


Ez az alap. Erre jönnek az emberi kitalált és hozzá/továbbgondolt (társadalmi és álszent) érdekességek és csodák.

2014. márc. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gondolkodás nélkül: megcsalás.

Lényegtelen, hogy férfi vagy nő, kiscica vagy bébimókus, mással csinál olyasmit, amit kizárólag csak velem kellene. Nem csókolózunk akárkivel, és ha már az ellenkező neműek esetén túl bensőségesnek és intimnek tartjuk, akkor mi a manóért lenne más ez azonos neművel?

Ugyanúgy megcsalásnak értékelném, ha én tennék ilyet azonos neművel. Nálam elég konkrét megfogalmazásai vannak a hűségnek, és mással csókolózni bizony nem fér bele.


21/l (párkapcsolatban, ahol a barátom nem osztja a nézeteimet. Szerinte ha lánnyal csókolóznék, még beleférne. Ezt nem értem, de ő tudja... :S )

2014. márc. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4-es


Neked miért nem megcsalás?

Vgy az sem ha a barátod egy másik csajjal smárol?

Mármint te látsz különbséget abban, hogy milyen neművel van ilyen kapcsolata rajtad kívül.


Abban viszont igazad van, hogy anő-nő felallássással elnézőbbek, de leginkabb a férfiak, mert őket meg kapcsolatban is izgatja a eolog..

2014. márc. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert tudom, hogy a pasimat nemhogy nem zavarja, de kifejezetten izgatja a dolog, és ha nekem lehet, akkor neki is. Meg mert mindketten tudjuk a másikról, hogy alapvetően heterók vagyunk, kapcsolatot nem tudnánk elképzelni egy azonos neművel, szóval nincs miért aggódni.
2014. márc. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!