Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem váll el? Részletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem váll el? Részletek lent!

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm története ez! Feleség megcsalta a férjét többször valakivel. Szerelmesek voltak egymásba és a nő ígérte, hogy válni fog, de nem mert lépni mert a gyereket nézte, hogy apa nélkül nő fel. Sok vita volt a feleség és a szerető közt, féltékenységek pl, amikor épp otthon volt a férj akkor a szeretőt zavarta egy idő után. Meg ugye az ígérgetésekből is elég volt a sok hazugságból. De nagyon szerették egymást. Szerető a végére bekattant és többször mondta, hogy megöli magát mert nem tud élni nélküle, nagyon csúnya viták voltak, persze a feleség szakított többször a szeretővel meg fordítva is, mert idegileg ki voltak. És a szerető egyszer feldobta a férjnek, hogy csalja a felesége vele. Amúgy a férj havonta járt haza 10 napra. Feleség kiábrándult a szeretőből, de tovább zaklatta, bocsánatkérés stb, meg hogy kezdjék újra. Feleség közölte a szeretővel, hogy lelkiismeret furdalása van a férj miatt mert kiderült az igazság ugye és szégyenli magát! És azt mondta a szeretőnek, hogy már nem szereti, utálja, gyülöli, kiábrándult belőle. És azt mondta, hogy most érzi, hogy lehet elveszíti a férjét és szereti őt mégis, Eddig nem szerette őt! Anno a feleség a férjjel sokszor muszájból feküdt le, undorodott tőle sokszor amikor anál vagy orált kellet csinálni.


Nem értem én ezt most! Valaki értelmezné? Szerintem a feleség szereti még a szeretőt csak ugye kiábrándult belőle, mert feldobta a férjnek meg az ongyilkosság. Ja meg állítólag fenyegette sokszor a feleséget, hogy feldobja. Szerintem a szíve mélyén szereti a szeretőt csak nem bízik már benne és nem meri vele összekötni az életét. Férj marad szerintem ha csak nem válik el, megpróbálja vele helyre hozni. De most csak a lelkiismeret miatt?


2014. márc. 16. 12:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Persze nem voltam olyan durva,mint ahogy leirtad,de hanyagoltam a parom es sajnos megkapta mastol a szeretet - de vegig tolem varta es 2 honappal azelott szakitott az eroszakoskodo,turelmetlen szeretovel,mielott kiderult volna a dolog . Nagy kuzdelmek aran,de a kapcsolatunk azota maga az idill ,viszont a szereto tovabbra is zaklatja a paromat, sms-,facebook uzenetek es sokszor probalja hivni is . Mivel szep szobol nem ert , sanszos a nyers ero a meggyozesre..
2014. márc. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Megtudtad bocsájtani a feleségednek, hogy félre lépett? Hogy csináltad ezt? Sokszor sexeltek? Az komoly! Én nem hittem volna, hogy van ilyen!
2014. márc. 16. 12:55
 13/26 anonim ***** válasza:
Meg tudtam bocsatani igen,mert az,hogs oda jutott a kapcsolatunk,hogy mastol varjon megerositest - kizarolag az en hibam volt . Mindig elotte es vegig,amig a harmadik is kepben volt tolem varta az olelest,az erintest ,a szereto tulajdonkeppen egy baratnak indult,akivel megbeszelte,hogy mennyire szeret es mennyire csalodott bennem , a csoka kihasznalva a pillanatnyi erzelmi gyengeseget olyan dolgokat mondott neki,amik hianyoztak az eletebol . A szereto mar jo ideje turelmetlenul kovetelte a paromtol,hogy hagyjon el ,de sosem tudott ,azt mondja,hogy ilyenkor mindig azok jutottak eszebe,amik szepek voltak, aprosagok,kozos kavezasok, setak ,ezek miatt meg turelmetlenebb lett a szereto,ami miatt a parom ugy erezte,hogy nincs szuksege arra,hogy egyik szar kapcsolatbol a masikba rohanjon es kidobta ,viszont velem is szakitani akart es egyedul megprobalni . Az eset csak honapokkal kesobb derult ki , a sertodott szereto kipakolt nekem mindent en pedig szinte konyorogtem a paromnak,hogy probaljuk meg ujra . Azota egyutt vagyunk a vilag legharmonikusabb kapcsolataban. Ha eszembe jut ami tortent es rosszul erzem miatta magam,akkor arra gondolok,hogy en rontottam el ,igy elviselheto ,kulonosen,ha kozben engem olel es teljesen biztos vagyok benne,hogy 101%-ig mellettem van. Mindig megmutatja ha uzenetet kap a sractol, a jelenletemben hivta fel es kerte,hogy hagyja beken ,de a barom ebbol sem ert . Mar telefonszamot csereltunk ,de kinyomozta es ejszaka,amikor reszegen eszebe jut 8-10 alkalommal csorgeti meg , van,hogy napi 5-6 sms-t kuld ,ezert gondolom,hogy itt mar csak a fizikai biztatas marad hatra,vagy a rendorseg. Honapok ota (azaz mar inkabb fel eve)keptelen megerteni ,hogy semmi keresnivaloja itt
2014. márc. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Feleséged szerette őt amúgy? Mit igért neki? Ez az eset tök amilyen haveromé :(
2014. márc. 16. 13:10
 15/26 anonim ***** válasza:

Olvastam egy honapnyi beszelgetesuket ,a parom irta neki,hogy szereti - nekem azt mondta ,hogy ossze volt zavarodva , nem volt tisztaban a szo jelentesevel . Jol esett az,hogy valaki nonek nezi es azt valaszolta,amit a srac hallani akart . Nem tudom mi az igazsag ,valos erzelem volt,vagy erzelmi bizonytalansag ,ezt soha nem is fogom megtudni . Tudtommal soha nem igert neki semmit , a srac erolkodott,hogy koltozzenek el az orszag masik vegere . Igen a srac is fenyegetozott ongyilkossaggal..


Es az elozo kerdesedre , igen szexeltek es a mai napig is pokoli rosszul esik .


Hidd el,hogy a legrosszabb dolog ,amit tehet a srac,ha nem hagyja beken ,lehet,hogy a ferj nem lesz annyira turelmes,mint en es konnyen a gyaszhirek kozott olvashatunk rola..

2014. márc. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Ez nagyon durva! Van még más valami? Jó ez a te sztorid végülis de érdekes nagyon.
2014. márc. 16. 13:17
 17/26 A kérdező kommentje:
Miért nem váltál inkább? Jó most biztos nem bánod, hogy nem váltál el!
2014. márc. 16. 13:19
 18/26 anonim ***** válasza:
Az elso sokk utan amikor meghallottam a sztorit azt gondoltam,hogy vege ,de amikor megertettem az okokat(es meg ekkor sem tudta a parom,hogy tudom a titkat),akkor csak arra tudtam gondolni,hogy hogy ne legyen vege.
2014. márc. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Mikor volt ez amúgy? És te hol voltál míg csalt téged?
2014. márc. 16. 13:24
 20/26 anonim ***** válasza:
Egyebkent,amikor kirobbant a dolog,akkor a kozvetlen ismerosi koromben probaltam kibeszelni a gondjaimat es kiderult ,hogy meg ket parocska is beleesett ugyanebbe a helyzetbe ,csak ok is szegyelltek beszelni rola ,de azota is egyutt vannak. Sokat segitett az o tapasztalatuk is
2014. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!