Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a barátomnak?

Figyelt kérdés

Egy hónapja járok a barátnőmmel,aki az évfolyamtársam,és az évfolyamon a legjobb tanuló,normális,és szép is.Én is hasonló vagyok hozzá,eddig 6x randiztunk,3-on volt csók az én kezdeményezésemre,és tegnap tettem rá a kezem először a fenekére,és mosolygott,nem mondott semmit.Szombaton hozzá megyek,ha anyja nem dolgozik,mert az anyja kíváncsi rám,azt mondta.Első kapcsolatunk mindkettőnknek.Egyik haverom,akivel ritkán találkozok,mivel Magyarország másik végén él,azt mondta,hogy r**b*nc,mivel nem vágott pofán..

Ugye ezt ne vegyem komolyan?


2014. márc. 16. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ne.
2014. márc. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne vedd komolyan, szerintem csak viccelődött, vagy csak szimplán kínai váza volt.
2014. márc. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs, ez hülyeség.
2014. márc. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak irigykedik.
2014. márc. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány évesek lehettek, de ez elég gyerekes volt a barátodtól, sőt inkább nagy badarság. Valószínűleg féltékeny rád vagy csak viccelődött.
2014. márc. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A barátod inkább ne mondjon semmit!!!

Amit leírtál az teljesen rendben van....nem kapkodtátok el és jó, hogy kezdeményeztél és megfogtad a fenekét az is jó :)

Beszélt Rólad a szüleivel....ez is jó, felvállalt Téged, tehát komolyan számol Veled! Itt az idő, hogy meggyőzzed a Lányt és szüleit, hogy komolyak gondolod a kapcsolatot!!

2014. márc. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnyugodtam :) Amúgy 16 évesek vagyunk :)
2014. márc. 17. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!