Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk?! Ha kapnátok egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk?! Ha kapnátok egy nagyon jó külföldi munkalehetőséget, akkor itthon hsgynárok a párotokat?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is
2009. dec. 16. 08:29
1 2 3
 1/21 Szupermókus ***** válasza:

Nem :)

25/F

2009. dec. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
a nagyon jó külföldi munkalehetőségbe sztem belefér, hogy viszem a páromat is, ha már olyan komoly a kapcsolat :)
2009. dec. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

előzőről lemaradt:


21F

2009. dec. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%
ha lenne párom, itthagynám
2009. dec. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Lakás , autó , mobil, havi millás fizetés nettóba, és jön velem a barátnőm.
2009. dec. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
35%
Hát lehet h nem fog tetszeni a válaszom, de csajt könnyebb szerezni, mint egy kurv@ jó melót, nem? :X
2009. dec. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
28F. Nem mennék ki, csak ha vihetem a Páromat is.
2009. dec. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
És ha nem lehet vinni a barátnődet?
2009. dec. 16. 11:53
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

Én 100% hogy itt hagynám.

Vidéken élek, itt volt barátnőm, amikor Budapesten kaptam munkát elmentem, őt idekötötte a munkahelye, szakítottam. Majd lesz más... gondolom...

Előzmény:

Mikor befejeztem a középsulit, volt egy barátnőm. Imádtam, tényleg szerelmes voltam, és kaptam németországban állásajánlatot. Nagyon jó fizetéssel, de viszont 3 havonta jöttem volna haza. Akkor voltam 1,5 éve együtt vele. Szinte azonnal NEM-et mondtam, mert nem akartam itthagyni. Hangsúlyozom, nagyon szerettük egymást. Eltellt több mint 1 év. Ő elment főiskolára, és pár hónapon belül közölte velem hogy mivel a hét nagy részében ő fősulin van nincs értelme, szakítani akar, és különben is megismerkedett ott egy fiúval. Ennyi.

Persze akkorra már a Német állás is ugrott, én meg itthol maradtam. Se meló, Se csaj. Ha valaha az életben kapok ilyen lehetőséget, nem fog érdekelni egy nő. Nő nélkül még elvagy valahogy, DE PÉNZ NÉLKÜL??? Most komolyan... Segélyen nem lehet megélni. Hameg Ő az IGAZI akkor úgyis megvár, vagy összehoz minket a sors...


Sajnálom de én így látom..


23/F

2009. dec. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem, vinném magammal.

21F

2009. dec. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!