Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk?! Ha kapnátok egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk?! Ha kapnátok egy nagyon jó külföldi munkalehetőséget, akkor itthon hsgynárok a párotokat?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is
2009. dec. 16. 08:29
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

Aki nem vinné magával, annak szerintem nem olyan fontos a kapcsolata. Távkapcs nincs.LEgalábbis nekem nem ment.

Én nem bírom ki, ha nem lehet a párommal sokáig, ha nem érhetek hozzá. és attól meg félek, hogy a hiány és az idő meg kedvez más pasiknak, akik mint a legyek a húson elven működnek.

2009. dec. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Aha, itthon hagynám persze ha lenne lehetöségem akkor viszont vinném, de mivel nincs igy magam mennék, egy jo pénzes munka többet ér mint a bnö.Csak akkor nem mennék ha a barátnö letenne nekem annyi pénzt amennyit külföldön mondjuk 3 év alatt megkeresnék :))
2009. dec. 17. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nekünk is most ez van, hogy barátomnak adtak egy jól fizető munkalehetőséget külföldön, de nemet mondott miattam. Pedig mi még nem régóta vagyunk együtt.

én 17L ő 18F

2009. dec. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
12.26. 12:08 ---> igazad van, teljesen egyetértek!!! a nők szeretik, ha mellettük van a faszi, aki kinyalja nekik és futkározik utánuk jó uszkár módjára. ha valami nem klappol, 2 év után és az első összeveszés után leveszik az összes képet a falról aztán felejtős lesz a dolog. így jártam miután elkerültem 200 km-re egy jobb helyre ... nem maradt velem a ribizli ...
2009. dec. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
ja előző vok 25 fiú
2009. dec. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nagyon jó, akkor itthon hagynám, mivel most nem állok túl jól anyagilag. 21/f
2009. dec. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem hagynám itt, már 1-2 nap után is iszonyatosan hiányzik.:(

18/f

2009. dec. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

sok az igen nem valasz.

ez annal bonyolultabb.

Ha szerelmes vagyok bele es nincs semmi vaj a fejen akkor nem.DE kerdes hogy mennyi idore.

pl 3-6honap es annyira jo lehetoseg hogy megalapozza a jovonket akkor ugyis kozosen megegyeznenk mi nekunk a jobb,ha kimegyek kibirjuk nagy nehezen azt a kis idot es meg alapozza a jovonk(kimenni 3-6honapra haza jonni utana megint egyugyanennyi idore kimenni 2*3* )utana haza jonni es van mibol neki vagni az eletnek? szerintem eleg jo magyarazat hogy kimennyen az illeto.De ahoz kell persze egy kolcsonos bizalomnak lenni, szeretniuk egymast!Ha ez nincs meg akkkor azert kimenni,mert ha 3-6honapot se birnak ki hogy a masikat ne csaljak meg vagy ne jojjon mas akkor meg nincs mirol beszelni...


a masik variacio a NEM mert pl 1evig kellene minimum kimenni es a parom nem vihetem.lehetunk akarmennyire szerelmesek 1 eves tavkapcsolat nem muxik.

26F

2009. dec. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Itt hagynám.24/f
2009. dec. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mint a szél :D
2009. dec. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!