Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha olyannal beszélgetne a párotok, akivel megcsalt?

Figyelt kérdés

Dióhéjban a lényeg, hogy párommal évek óta együtt vagyunk, azonban megcsalt egy nővel. A nő is tisztában volt vele, hogy kapcsolata van, így 50-50%-ban dühös voltam rájuk! Aztán mégsem alakult ki köztük komolyabb kapcsolat, így kibékültünk párommal.(Légyszi ne erre térjünk ki, hogy nem kellett volna, mert én akkor így döntöttem.) Azóta rendben is volt minden, viszont nyilván elvártam, hogy ne beszéljenek többet, hisz annyi fájdalmat okoztak nekem. Most azonban a nő egyedülálló lett és bejelölte a közösségi oldalon páromat, aki vissza is igazolta. Én ezen kiakadtam, megkértem, hogy törölje le a történtek után. Viszont megtudtam, hogy leveleznek. Persze ő tagadja. Próbáltam már szépen kérni, veszekedtünk is már, de semmi.. Tagadja hogy beszélnek(pedig tudom mi az igazság. Megkértem,ha fontos vagyok számára, ne alázzon azzal, hogy egy olyan nővel beszél akivel megcsalt. Azt is mondtam neki, ha akar tőle valamit, akkor mondja meg és búcsúzzunk egymástól, de én nem bírom elviselni hogy beszélgessenek, mert tudom hogy abból találkozás lehet, abból pedig megcsalás. Azt mondja, szeret és bízzak benne, de akkor miért írkál neki, miközben ezt az egy dolgot kérem tőle, hogy felejtse el ezt a nőt?


Kérdésem: jogosan esik rosszul? Titeket is zavarna, ha egy olyan nővel beszélgetne, aki miatt egyszer tönkre ment a kapcsolatotok?


2014. márc. 20. 18:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elég hülyén fogalmaztam. Szóval nem azért van velem, mert a nővel nem lett semmi. Csak mégis kerestük egymás társaságát és a csajjal eltávolodtak, mert velem akart lenni.
2014. márc. 20. 18:13
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát ez elég jogosnak tűnik.
2014. márc. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
testi lelki szeretők.tőled meg egyik sem "fél"
2014. márc. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez nekem is biztos rosszul esne. Szerintem jogos.
2014. márc. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mit mondanátok a párotoknak, hogy jobb belátásra bírjátok?
2014. márc. 20. 18:16
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem jogos.

Én biztos,hogy megmondanám mikor gép előtt ül,hogy törlőd/tiltod a nőt vagy én most ki is léptem az életedből!

Nem bírnám ezt,hogy tovább alázzon még a megcsaláson kívül.

De nem vagyunk egyformák, neked kell tudni mit tudsz elviselni!?

2014. márc. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezek után nekem már nem ő lenne a párom : D
2014. márc. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem...mert már nem lenne a párom.nem tolerálom a egcsalást..
2014. márc. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Húúú... bosszantana nagyon, be tudnám fóliázni a fejét! :)
2014. márc. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha megcsalt és megbocsátok neki, akkor az a minimum, hogy megszakítja a kapcsolatot teljesen egészében azzal a nővel.


Ezek után már rég nem lenne a párom, ráadásul tovább hazudik róla.


Rúgd ki, jobbat érdemelsz. Olyat aki tisztel.

2014. márc. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!