Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Netes ismerkedésnél mikből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedésnél mikből lehet rájönni, hogy az egyik fél csak szórakozik?

Figyelt kérdés
Tehát csak unaloműzésre jó-e a másik fél hosszas ideig tartó hülyítése? Akik több hónapig hülyítik a másikat, nem szoktak már legalább csak picit kötődni hozzá? Fiúknál milyen jeleknél lehet rájönni, hogy csak szórakozik a lánnyal? Akkor nem is igazán érdeklődne a lány felől, meg csak tőmondatokban válaszolgatna. Vagy tévedek?
2014. márc. 20. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Ja.
2014. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nemegészen van ez így! Sajnos bevallom,volt hogy én is nagyon hosszan hülyítettem egy csajt,még virtuális virágot,meg minden **art köldtem neki,akkor jólesett (fiatal voltam)! Míg egyszer meg nem jelent a kapumban,és másztam ki az erkélyre egy csajjal együtt! A tekintetét azóta se felejtem! Na de visszatérve : kérj tőle találkozót,és ha húzza halassza,akk van a gond :)
2014. márc. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csinálsz egy kamureget pasiként egy full jó képű pasiról, csajként egy fullos csajról és kérsz képet a másiktól. Kevés olyan ember van, aki ne akarna valódi énjével megismerkedni egy jóképű/helyes emberrel, ha az érdeklődését fejezi ki irántunk a neten.
2014. márc. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nemegészen!
2014. márc. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nehezen akar találkozni az árulkodó lehet, én csak tudom :)
2014. márc. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ismerkedés kezdetétől számítva találkozzatok 1-2 héten belül.
2014. márc. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha hetekig, hónapokig csak a neten beszélgettek.

Ha pár hét után nem akar randit, akkor felejtős.

2014. márc. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Velem volt már olyan hogy hülyítettem egy lányt... Azért mert utáltam és az volt a tervem, hogy játszom neki a jófiút, megfektetem és dobom. Aha... pár hét után kezdtem úgy érezni hogy valami nem okés(elkezdett hiányozni ha épp nem beszéltünk stb), utána meg beleszerettem...:D Összejöttünk boldogok voltunk, de természetesen mint mindennek, ennek is vége lett. Régi szép idők!
2014. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tőmondatokban válaszol.

Nem mindig ír vissza.

Nem keres magától. Azt várja hogy te keresd.

És szerintem ami a legfontosabb: ha pár hét után nem hajlandó találkozni, kifogásokat keres rá, akkor tuti hogy valamiben kamuzott. Vagy a külsejéről vagy abszolút nem társkeresési céllal van fent.

2014. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!