Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El lehetne e szakítani tőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehetne e szakítani tőle?

Figyelt kérdés
Van egy 20 éves gyönyörű lány, igazi bombázó és szerelmes egy 40 éves férfibe akinek a barátnője 35 éves..igen ám, de 10 éve együtt vannak. Fejébe vette, hogy meg fogja szerezni, mert őrülten szereti.. Mit gondoltok a férfi lépne? Vagy hanyagolja a dolgot?
2014. márc. 20. 23:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
59%

fizet rezsit?

tart fent lakást,albérletet,autót?

fizeti a kajáját?

nem.

suliba jár és ezt a szülei finanszírozzák,vagyis csitri.

2014. márc. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
igen, nagyon szörnyű, mert az ilyen gátlástalan kis libák tényleg tönkre tudnak tenni dolgokat. Garantált, hogy a végén senkinek sem lesz jó, és ő is nagyon sírni fog. Mert a kis "lelkecskéje" nem fog kelleni, maximum a teste.
2014. márc. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem a szülei, hanem a párja tartja el, aki úgyszintén gazdag.. De nem szeretném ennyire kibeszélni a magánéletét.. szimplán egy kérdést tettem fel :)
2014. márc. 21. 01:12
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Jókkal barátkozol.
2014. márc. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Annyira szerelmes egy férfiba, akivel sohasem találkozott, hogy kihívásnak és játéknak fogja fel a megszerzését, miközben neki is van párja?
2014. márc. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Hova fajul ez a világ?!
2014. márc. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#11-es

Azért mert még nincs saját keresete valakinek, nem kell lecsitrizni kösz szépen. :)

Nekem sincs még munkám, hanem tanulok és igen a szüleim fizetik, de ha valaki ezért lecsitrizne abban a pillanatban ütném képen.

Te se hiszem, hogy rögtön belekerültél a munkába... te is tanultál előtte, sőt gondolom régen a szüleid etettek.

2014. márc. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

17: meg fogod látni, hogy 20 évesen csitri voltál, amint felnősz, és megtanulod, milyen a felnőtt élet. az egyetemista élet közel sem az.

tapasztalatból tudom, én azóta felnőttem, önellátó vagyok, stb. egész más, rengeteg kihívást le kell győzni, az ember megváltozik, megérik, felnő. Ha hiszed, ha nem. Tudom, hogy gondolkodnak a 20 évesek egyébként, én is azt hittem, hogy már ott vagyok a szeren :D

2014. márc. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Na álljon meg a menet.

20 éves, vagyok de egy cseppet sem gondolom, hogy "ott vagyok a szeren", tisztában vagyok vele, hogy még nem vagyok felnőtt, viszont nem is csitriznék le valakit azért mert még tanul. Hidd el engem is zavar, hogy nincs még önálló keresetem, és úgy mond a szüleim tartanak el. De egyenlőre azt tudom tenni, hogy tanulok azért hogy pár éve múlva vihessem valamire.

Egyébként csak szólok, hogy nem a kor teszi az embert felnőtté, hiába valaki 40 éves, hiába dolgozik ha közben olyan mint egy gyerek.

A másik meg hogy te gondolkodtál egyféleképpen húsz évesen, az még nem jelenti azt, hogy annyi idősen mindenki olyan mint te. ;) Ne általánosítsunk pls.

Plusz ha majd lesz gyereked, vagy van, nem tudom, akkor őt is lecsitrized mert te tartod el? Azért az igazság meg a pofátlanság között is van különbség.

2014. márc. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!