Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges lenne hogy megkomol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges lenne hogy megkomolyodott? (részletek lent)

Figyelt kérdés

ismerem a fiút kb 5 éve. első percbe bele estem, gyakran találkoztunk, de hamar rájöttem hogy milyen, ezért letettem róla hogy ebből kapcsolat lesz (eléggé kicsapongó volt meg ez a fűvel fával típus). később egyre közelebb kerültünk egymáshoz és volt h össze is jártunk de egy idő után rájöttem hogy nekem ez igy nem jó, akkor kért meg h maradjunk így hátha kialakul valami. nem mentem bele, rá 1-2hónapra elköltöztem nagyon messze. 3hónap után mikor mentem haza találkoztunk és teljesen más volt.. nem próbálkozott semmivel csak ölelgetett meg bújt h mennyire hiányzok neki. másnap jöttem vissza és telefonon közölte hogy szeret, és azért mondta h hátha kialakul valami mert nála is kialakult. csak ilyen témában nem túl magabiztos. túl jól ismerem milyen (volt) ezért nem tudom mit gondoljak. lehetséges hogy tényleg megkomolyodott? lassan fél éve hogy elköltöztem de még mindíg azt mondja hogy vár rám..azt is fel ajánlotta hogy költözzek hozzá ha máshová ott nem tudok de ha nem megyek akkor inkább költözik utánam de velem akar lenni....nem tudom el merjem e hinni.

én 20 leszek, a srác 24lesz.


2014. márc. 21. 08:14
 1/2 PearlDiver ***** válasza:
Ilyesmiben ne dönts addig, amíg meg nem ismered a mostani őt kicsit jobban. Találkozzatok töbször, amennyit tudtok, javaslom hogy ne feküdj le vele, mert az csak eltereli a figyelmeteket. És ha csak megfektetni akarna, akkor itt kibújhat a szög a zsákból. És beszélgessetek sokat-sokat.
2014. márc. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
sokat beszélünk de csak interneten és telefonon tudunk, áprilisban tudok legkorábban menni megint :/ azért debrecen-kaposvár táv nem kicsi... :/ mikor otthon nagyon bújt adtam neki szajra egy puszit és akkor se próbálkozott többel, régen már egy ölelés is elég volt hozzá, de most csak tovább ölelgetett...ja meg tele van fb-ja is meg mondta is hogy mostmár komoly nőt/kapcsolatot akar meg családot gyereket mert lassan öreg lesz már és épp itt az ideje...
2014. márc. 21. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!