Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért provokálják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért provokálják a férfiakat? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Miért kell állandóan ilyen hülyeségeket kiírni, miért kell provokálni a férfiakat?

Utána sír a szájuk, hogy a normális srácok le sem szarják őket.

Normálisnak mondanám magam, nem csak a szexre megyek, hanem kapcsolatra. Viszont nem csak engem hajtott el a lány. Nem mondanám csúnyának magam mert volt már nem egy barátnőm.


De akkor is. Miért kell állandóan ezt a macska-egér játékot játszani?



2014. márc. 21. 11:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
csak azok a srácok kellenek nekik,akik ilyenek.a normálisak nem tartoznak a férfiak közé a szemükben.
2014. márc. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen vv Ádám stílusúaknak ez kell. Nekik meg az olyanok kellenek. Ne csodálkozzanak akkor.
2014. márc. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Értem én, csak minden második poszt kb. erről szól, hogy " a normális pasik csak kihasználnak, csak a szex "...


AKKOR HAGYJA hogy megismerjék a kedvesebb srácok is.

Nem az, hogy ha nem szolizik, nincs BMW alatta, és nem tud vele felvágni a barátnők ellőtt, akkor már az nem férfi...

2014. márc. 21. 11:37
 4/13 anonim ***** válasza:
az hogy a férfiak így viselkednek a nők hibája, mert ha te komoly kapcsolatot akarsz akkor általában az van hogy csak játszadozik veled... tényleg tisztelet a kivételnek mert nagyon kevés van
2014. márc. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Te se lehetsz régi tag itt. Nézd meg, mit össze fröcsögnek a srácok itt!
2014. márc. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A képen az utolsó kommentelő mondta meg a tutit, én személy szerint nem szeretem az általánosítást, erre szoktam mondani hogy "senki sem mondta hogy próbáld ki mind" egyébként meg felesleges ilyeneken egyáltalán gondolkodnod is, igaz hogy sok szemét pasi van, de a lányok mivel jobbak? semmivel! ez csak a lelki sérültek siránkozása :D

egyébként nem csak a nők provokálják a férfiakat, már ha csak körbe nézel az oldalon, rengeteg nőkkel való általánosítós kérdést találsz, köztük a tiedet is, hiszen van itt egy idióta lány aki hülyeségeket ír ki faceera és te rögtön úgy teszed fel a kérdést hogy "a nők" és nem úgy hogy "ő" és mielőtt azt mondanád hogy "de sok nőtől halottad ezt már" ne mondd hogy sose találkoztál egy kivételel sem, mert ha igen itt dőlt meg az általánosítás

2014. márc. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 PearlDiver ***** válasza:

Gratulálok, a provokáció nálad elérte a célját :)

Hagyd a rákba, és keress értelmes, normális lányokat.

2014. márc. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak úgy süt az értelem a hozzászólókból (a képen). Talán összesen lehet annyi eszük, mint egy kiskanálnak.
2014. márc. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 kolosszus22 ***** válasza:
Anitaa!?? Az ilyen ne csodálkozzon, dedós hülye.
2014. márc. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Utolsó.

Jogos :)


Köszi az eddigi kommentelőknek mindent ! :)

2014. márc. 21. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!