Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ti ismerkednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti ismerkednétek olyan nővel akinek gyereke van?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy vannak ilyen kérdések, át is olvastam de ugyan nem minden egyezik!

Szóval adott egy 20-as évei közepén járó nő, akinek van egy kisfia. Normális párkapcsolatban vállalta a gyereket csak sajnos kihűlt ez a kapcsolat. Az apával a gyerek miatt ugye mag maradt a kapcsolat de normális körülmények között.

Ti ha kiderül,hogy van gyereke már kizárjátok az ismerkedés lehetőségét is vagy adtok így is esélyt?

Leginkább a 25 év felettiek válasza érdekelne!

Köszönöm.



2014. márc. 21. 12:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne! :)
2014. márc. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Anyám szingli 3 gyerekkel :D igyhogy engem is
2014. márc. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Egyrészt a gyerek miatt, másrészt az apa miatt zárnám ki. Kicsit túl sokan lennénk abban a kapcsolatban...

36 F

2014. márc. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
2014. márc. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagyok 25 év feletti férfi, ezért nem tudok teljesen hiteles választ adni, de azért leírom, hogy mit gondolok.


Szerintem az, aki már eleve gondolkozik családban (és ezalatt nem csak a házasságot értem, hanem a gyereket is), annál nem jelent automatikusan kizáró okot.


Viszont pl. a párom még nem akar gyereket. Komoly kapcsolatra hajt, nem akar már futó kalandokat, ennek ellenére bulizós, imád utazni, barátokkal szórakozni, el sem tudom képzelni, hogy ő 30 éves kora előtt gyereket vállaljon (most 25), így ő biztos nem ismerkedne olyan nővel, akinek van egy gyereke. Ha nem lennénk együtt és 30 évesen a komoly kapcsolat mellett már az is eszébe jut, hogy gyereket szeretne, akkor nem lenne gond az ismerkedésnél. Imádja a gyerekeket egyébként, sajátjaként tudná szeretni..de még nem most. :)

2014. márc. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Voltam már ilyen kapcsolatban csak két gyerekkel. Ez más okból nem működött. A kapcsolat alap köve -ha eljutunk odáig- hogy nekem is szül egyet...:)

27F

2014. márc. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%

Semmi esetre sem zarnam ki a lehetoseget. Egy no akinek van batorsaga egyedul nevelni a gyereket sokkal erettebb es ragaszkodobb tud lenni, kevesebb az esely a csalodasra ha mukodik a dolog. Ugyanakkor barati korben volt mar tobb ra pelda, hogy a pasi elutasito volt hasonlo esetben, vagy mert nem volt eleg batorsaga a kapcsolathoz, vagy mert startbol onzo volt.

32f

2014. márc. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nem lenne kizáró ok. Inkább az a problémás, hogy az apa hogyan viszonyulna hozzám, illetve, hogy a kisfiúval hogyan jönnék ki, amikor eljutnánk arra a szintre, hogy bemutassa nekem.

Hány éves a gyerek? Mióta éltek külön az apával?

29f

2014. márc. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Wadmalac ***** válasza:
100%

Csak maga az anyuci lehet kizáró ok, ha olyan. :)

40f

2014. márc. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
19%

Kétlem.


Sajátot se, nemhogy más gyerekét presztrálgatni ki tudja milyen ramaty génállománnyal és örökölt rossztulajdonságokkal.

2014. márc. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!