Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ti ismerkednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti ismerkednétek olyan nővel akinek gyereke van?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy vannak ilyen kérdések, át is olvastam de ugyan nem minden egyezik!

Szóval adott egy 20-as évei közepén járó nő, akinek van egy kisfia. Normális párkapcsolatban vállalta a gyereket csak sajnos kihűlt ez a kapcsolat. Az apával a gyerek miatt ugye mag maradt a kapcsolat de normális körülmények között.

Ti ha kiderül,hogy van gyereke már kizárjátok az ismerkedés lehetőségét is vagy adtok így is esélyt?

Leginkább a 25 év felettiek válasza érdekelne!

Köszönöm.



2014. márc. 21. 12:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem
2014. márc. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem ismerkednék, kizáró ok. Nem kell más gyereke, se olyan nő akinek van már mástól gyereke.
2014. márc. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Hozzánk a párom is hozott egy lányt, meg én is hoztam egyet.
2014. márc. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
42%

más gyerekét tartsam el, ebben a rossz gazdasági helyzetben????

azt még lenyeli az ember, hogy a mai nők, csak azt nézik mit dolgozol, mennyit keresel, van-e házad, kocsid, de még hogy egy ingyenélőt, 18 évig én finanszírozzak????

2014. márc. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 lutaker ***** válasza:
Csak olyan nővel ismerkednék akinek egy lány van....Nekem nem lehetett saját....40-év felett érdekelne ha van?
2014. márc. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
14 és 15. válaszoló, nem ugyanaz, csak a százalék egyezik!
2014. márc. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Akik privátban szeretőnek jelentkeztek, köszi de nem akarok szeretőt!

2014. márc. 21. 13:37
 18/21 anonim ***** válasza:
25 éves nő vagyok, van egy 4 és fél éves kislányom. Én viszont csak szeretőt szeretnék, egy ekkora gyerek nem akadály? Mert én úgy érzem, h igen. Nem kérem, h tartsa el a lányomat...
2014. márc. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Wadmalac ***** válasza:
Volt egyszer egy kezdődő kapcsolatom egy lánnyal, két aranyos pici lányt nevel egyedül. Imádtam a két kis nyüzsgőgépet. Most, hogy eltávolodtunk, a két picur legalább annyira hiányzik, mint az anyjuk.
2014. márc. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

ismerkedni ismerkednék, de a kérdés, hogy mi a cél? nem olyan rég a facebookon rábukkantam egy társkeresőn is regisztrált csajra aki velem egyidős és pont a szóban forgó intervallumba esik. meglehetősen jó csaj és van egy gyereke. na a lényeg, hogy baromira bejön, szóval eljátszottam a gondolattal, hogy ismerkednék-e gyerekes egyedülálló nővel és arra jutottam, hogy komolytalan kapcsolatra mindenképpen, a többi pedig meggondolandó, mert 26 vagyok és ha csak nem ő álmaim nője (tehát a belső értékei is hozzám passzolnak) akkor korai lenne még komoly kapcsolat, főleg gyerekes nővel.

26F

2014. márc. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!