Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elkezdett velem durvulni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdett velem durvulni a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagy vonalakban a történetünk: idén volt 4. éve, hogy együtt vagyunk, mindig is szerettük egymást, de tavaly márciusban volt egy nagyon fontos esemény az életünkben, amiről most nem szeretnék írni, és azóta megváltozott minden, máshogy viszonyulunk egymáshoz, és ebből adódóan sok probléma volt, főleg a nyáron, akkor hosszú időre összevesztünk. 2 éve megkérte a kezemet, én pedig igent mondtam, de mivel sokáig távkapcsolatban éltünk, nem tartottam fontosnak, hogy összeházasodjunk, így még mindig nem tettük, és talán jobb is. 1 éve összeköltöztünk, és mostanság elkezdett velem durvulni. Nem tudom mi lehet a baja, még januárban volt egy olyan eset, hogy megszorította a karomat, nem akarta elengedni, már konkrétan könyörögtem neki, hogy tegye meg. Sosem csinált ilyet, sosem ivott vagy valami, hogy erőszakos legyen. Magyarázatot viszont nem tudott rá adni, hogy miért tette. 1 hónapja volt 4. éve, hogy együtt vagyunk, utána én mondtam, hogy tartsunk szünetet, mert tavaly óta nem azt érzem iránta, amit azelőtt, konkrétan szerintem elmúlt a szerelmem iránta, de mivel ő nekem az első pasim, és ő megbecsül, azért maradtam vele, és még mindig próbálkozunk, hogy újra lángoljon a szerelem. Lehet ez felejtős lesz...2 hét után amikor újra találkoztunk, akkor nekem esett, és hevesen csókolóztunk meg stb, de én nem akartam tovább menni, és elkezdett velem erőszakoskodni, utána pedig gondolt egyet, és ellökött. Az üvegasztalra estem, és szerencsére csak a kezemmel. Erre sem nagyon tudott választ adni, csak mentegetőzött. Szerintetek mi lehet a baja?! Gondolom ezt nem tűrnétek, és ott hagynátok, csak én még ha nem is szeretem már úgy mint régen, valahogy akkor sem megy, mert sok dolog köt hozzá.

2014. márc. 21. 22:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
beszélgess vele erről
2014. márc. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Kort elfelejtettem írni: én 22/L, ő 34/F


Nem lehet vele erről beszélgetni, mindig kerüli a témát, ha felhozom is, akkor meg nem válaszol..

2014. márc. 21. 22:07
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már ő se szeret, próbálna valami kiutat találni, csak lehet őt is az emlékek fogják. Beszéljetek erről. Vagy am még lehet a túl sok szakítás is az oka ennek, felgyülemlett benne a sok rossz dolog amit átélt mikor nem voltál vele, és emiatt talán.
2014. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%

"fontos esemény" - csak nem egy purdé? Mondom én, hogy a purdé mindent tönkretesz. Nem éri meg a segíjét.


(+ gratulálok a 12 évvel vénebb csataló trotty csávóhoz)

2014. márc. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ebben is lehet valami, elég sok rossz dolog történt vele, volt ami teljesen összetörte, és ugyanazt én megismételtem vele tavaly márciusban...de azon elvileg már túl tette magát és én is, arról azóta nem beszélünk, és tisztáztuk a dolgokat. A nyáron viszont eléggé csúnya dolgokat vágtam a fejéhez. Az együttlakást és a házasságot és ő akarja jobban, mindig feljön a téma, hogy mikor megyek már hozzá...én úgy igazából félek ettől, nem akarok elhamarkodott döntést hozni, mégha mással nem is nagyon tudnám elképzelni az életem...csak sajnos iránta nem azt érzem, amit régen.
2014. márc. 21. 22:11
 6/19 anonim ***** válasza:
38%
Elgurult a gyógyszere.
2014. márc. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%

"volt ami teljesen összetörte, és ugyanazt én megismételtem vele tavaly márciusban..."


Szóval félreb.tál.

2014. márc. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem basztam félre..
2014. márc. 21. 22:20
 9/19 A kérdező kommentje:
Látom kiragadtátok a lényeget.
2014. márc. 21. 22:23
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor biztos ezek a főbb okai a viselkedésének, de szerintem most mindenképp komoly döntést kell majd hoznod, mert ha már nem szereted, ezt ő úgy is látja és érzi is, így pedig már nem fog tisztelni mert nem a szerelem miatt vagy vele. Nem azt mondom, hogy szakíts vele, de ha vele maradsz, akkor viszont bizonyítanod kéne, bizonygatnod, hogy más nem érdekel, hogy te az ő felesége leszel, hogy szép család lesztek, stb. De persze ezekhez nem ártana szerelmesnek lenni, Szóval gondold át jól, mielőtt döntessz.
2014. márc. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!