Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen nőre vágynak a férfiak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nőre vágynak a férfiak? Van olyan férfi, akinek meg a hozzám hasonló beállítottságú nők jönnek be? (többi lent)

Figyelt kérdés
A kérdésem azért merült fel bennem, mert bár nagy tapasztalatom nincs férfiak területén, mert 2 kezemen meg tudom számolni (az összes ujjam nem is kell hozzá), hogy mennyi barátom volt összesen életemben (ebben a számban benne van a volt férjem, vagyis a gyermekem apja is), de a legutóbbi szakítás során megkaptam, hogy nem ilyen pörgős nőre vágynak a komoly férfiak, aki nem szeret egyhelyben megülni,(nemhiába a hobbim a biciklizés és a kocogás, bár olvasni is szeretek), no meg nem olyanra, aki túlságosan határozott (egyedül nevelem a gyermekem már több, mint 4 éve, ezért szinte egyszemélyben vagyok apa és anya is), mert muszáj kitartani és talpon maradni. Az ilyen nők "labdába sem rughatnak" a korosztályombeli (30-as) férfiaknál? Milyen nőre vágynak?

2014. márc. 23. 06:20
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Olyan férfit nem szeretnék, akit vezetni kell, mert van már gyermekem, de már őt is arra nevelem, hogy felnőttként legyen elég önálló és határozott és "felnőtt gyerekre" nem vágyom, hanem bizonyos fokig egyenlő felek kapcsolatára, akire még a gyermekem is fel tud nézni.
2014. ápr. 27. 10:51
 12/26 anonim ***** válasza:

de figyelj már hogy lehet valaki még határozottabb mint te vagy?

ha te ordítva mondod már hogy de akkor is az lesz amit én mondok akkor a pasi mi a fenét fog csinálni? megüt? így már ő lesz a "főnök". ez kell?

2014. ápr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Nem úgy vagyok határozott, ahogy ezt néhányan gondolják, hogy az legyen, amit én akarok, hanem úgy értem, hogy mivel talpon kell maradnom egyedül is a gyermekemmel, ezért nem esek minden dolgoktól kétségbe, hanem megkeresem a megoldást és megoldom a dolgokat. Ezt látják a pasik határozottságnak, mert nem látnak a "helyzet-látszat" mögé. Az agresszív embereket nem szeretem, szakítottam már meg ilyen miatt kapcsolatot valakivel, sőt jelentettem fel pasit fenyegetés miatt, tehát abban vagyok határozott, hogy nem engedek az érzelmi zsarolásnak, mert a volt férjemtől tűrtem anno 3 évig és mástól már nem vagyok hajlandó még egy percig sem még szóban sem, nemhogy tettlegességgel. Határozottabb lehet úgy, hogy nem azt mondogatja mindig, hogy legyen, ahogy én akarom stb., tehát legyen önálló véleménye és akkor meg tudjuk beszélni, hogy mi legyen, ugyanis attól még, hogy határozott vagyok, képes vagyok kompromisszumot kötni és engedni, ha jók az érvek, hogy miért is lenne az úgy jobb, ahogy ő szeretné és ezt nem ordibálva, hanem normálisan, mert nem vagyok sárkány.
2014. ápr. 27. 11:05
 14/26 A kérdező kommentje:
Teszem hozzá, hogy a programokat ne mindig nekem kelljen kitalálni és megszervezni, hanem találjon ki a pasi is, mert elég régóta vagyok ahhoz egyedül, hogy már szeretném azt érezni, hogy van a másik nemben is olyan, aki képes erre. Na ez a határozottság részemről, amit a másiktól várok el.
2014. ápr. 27. 11:09
 15/26 anonim ***** válasza:

Csak a vastagbetűt olvastam el mert értelmetlen a kérdés!

-100% lány legyen ez a lényeg, a többi ízlés kérdése :/

2014. júl. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

kérdező, mintha magamat hallanám...

nem lesz könnyű dolgod. de sok szerencsét:)

2014. aug. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Kissé túlfókuszálod magad Kedves Kérdező. Anélkül, hogy "papucsra" lenne szükséged, egy sor kompromisszummal kell megbarátkoznia a jelöltnek. Ez ott kezdődik, hogy van egy 4 éves gyereked. Vállalnál-e még 1-2-őt? Nem pedig ott, hogy ki szervezi meg az esti színház programot.


Elsősorban neked is Társra van szükséged - benne kell meglelned a nagy Ő-t! Nem elválasztva sorolni az igénypalettát..

Az élet pozítív oldalára fektess hangsúlyt. Akár egyedül, akár társsal jobb lesz, mint most.

2014. szept. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
8 éves elmúlt a gyermekem az idén tavasszal kedves utolsó, de van igazság abban, amit mondtál. Viszont volt pár sikertelen próbálkozásom (3 férfival randik, persze nem párhuzamosan) mióta először feltettem a kérdésemet, de mindegyiknek az lett a vége, hogy mivel az "igényeimet" lejjebb adtam, hogy nem volt értelme, jobb lett volna inkább elsőre sem esélyt adni. Ezért gondolom úgy, hogy jobb, ha megvan, hogy mit szeretnénk (nőknek férfiaknak egyaránt) és legalább kicsit hasonlítson az illető természetre az elképzeléseinkhez.
2014. szept. 13. 10:35
 19/26 anonim ***** válasza:
en pld csunya lanyra vagyok.
2014. nov. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Miért csúnyákra kedves utolsó?
2014. nov. 22. 17:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!