Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen nőre vágynak a férfiak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nőre vágynak a férfiak? Van olyan férfi, akinek meg a hozzám hasonló beállítottságú nők jönnek be? (többi lent)

Figyelt kérdés
A kérdésem azért merült fel bennem, mert bár nagy tapasztalatom nincs férfiak területén, mert 2 kezemen meg tudom számolni (az összes ujjam nem is kell hozzá), hogy mennyi barátom volt összesen életemben (ebben a számban benne van a volt férjem, vagyis a gyermekem apja is), de a legutóbbi szakítás során megkaptam, hogy nem ilyen pörgős nőre vágynak a komoly férfiak, aki nem szeret egyhelyben megülni,(nemhiába a hobbim a biciklizés és a kocogás, bár olvasni is szeretek), no meg nem olyanra, aki túlságosan határozott (egyedül nevelem a gyermekem már több, mint 4 éve, ezért szinte egyszemélyben vagyok apa és anya is), mert muszáj kitartani és talpon maradni. Az ilyen nők "labdába sem rughatnak" a korosztályombeli (30-as) férfiaknál? Milyen nőre vágynak?

2014. márc. 23. 06:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy hiába írod le a saját szemszögedből a dolgot, mi nem látjuk a tényleges történetet. Leírod, hogy jó értelemben vagy határozott, de mégis bibi lesz a vége. Akkor valószínűleg valami ezzel a határozottsággal kapcsolatban mégsem olyan, ahogy előadod.
2018. jan. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Egy nő üljön meg egy helyben.A farkamon. :)
2018. jan. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Kedves 21-es, a bibi az volt vele, hogy amikor újból szerelmes lettem, akkor a rózsaszín köd elvette az eszem és a határozottságomat is. Ennek eredménye pedig egy újabb házasság lett újabb válással, melynek oka egy másik nő lett.
2018. jan. 30. 14:51
 24/26 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember a normális életre törekszik. Úgy néz ki te nem tartozol közéjük. Szeretsz pörögni, talán utazni is és lehet h bármit megtennél ezért.

Az ilyen felfogás már nem számít a normális emberek közé.

Tapasztalatból mondom.

Sok kapcsolatom ráment mert nem szeretek egy helyben maradni.

Még a kényelmes életet, a bisztosat is feladom egy pörgős kalandos életért.

Most pl azon vagyok h kikoltozom. Mindent hagyok hátra. Veszek egy kis furgont és berendezem. Hátamon a házam.

Nekem is van egy kisfiam. Jó ő az édesanyja házában él. De úgy néz ki rám ütött. Nem szeret othon lenni és próbál rám hasonlítani.

Remélem elengedi az anyja velem kalandozni. 28f

2018. jan. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Az elmondásod alapján neked súlyos fogalmi tévedéseid vannak az erős jellemmel és a határozottsággal kapcsolatban. Ha az elmúlt 4 év sikertelensége sem nyitotta fel a szemed, gondolkodtatott el, hogy mégis talán benned a hiba, akkor kvázi menthetetlen vagy. Olvasd már vissza a "kérdésed" és az ide írt válaszaid! Látszólag kíváncsi vagy valamire, közben meg itt is csak az igényeid sorolod és azt taglalod, hogy te mennyi mindenből nem vagy hajlandó engedni. Ez nem erős jellem, hanem szimpla konokság, de totális tévúton jársz, ha szerinted egy párkapcsolatban ez a bevett módja az érdekérvényesítésnek.
2018. jan. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Roviden megmondom, hogy maradj olyan, amilyen vagy. Ez az egesz kapcsolatdolog egy nagy lutri, kicsit mindig allkalmazkodni kell, de mindket felnek kellene. Amiket leirtal magadrol azok sztem jo dolgok, biztos neked is van rosszabb oldalad, masiknak meg biztos jo oldala, csak nem passzolt a ying es a yangotok. Nyugodj le a picsba, es keresd addig, mig meg nem lesz. Kitartast kivanok hozza. :)
2018. jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!