Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól mennek nálunk a dolgok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól mennek nálunk a dolgok?

Figyelt kérdés

a barátommal több mint 2 hónapja vagyok együtt eleinte nagyon megvoltunk aztán jöttek a zűrös ügyek és a viták is megkezdődtek.aztán késöbb a kedélyek lecsillapodtak megint nagyon elvoltunk megbeszéltem vele hogy a legkisebb problémát közöljük egymással mert nem jó ha egyszerre jön ki mind és hát igy lett és azóta egész jol müködik a kapcsolatunk.

De viszont velem van a baj már nem érzem azt amit régebben teljesen ugyérzem néha-néha hogy teljesen eltudnék nélküle is lenni, de viszont van amikor elsem tudom magam nélküle képzelni.De valamiért ezek elenére nemtudnék vele szakitani mert olyan édes a pilantása a mosolya és amikor vele vagyok áh egyszerűen megtudnám zabálni.=]..de ha nem vagyok vele akor meg nem is érdekel mivan vele csak néha néha eszembe jut és ennyi.


légyszi mondjátok meg mit tegyek!?


2009. dec. 16. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Na amúgy én is néha így érzek nem baj ez (sztem). 22/L
2009. dec. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem ehhez 2,5 év kellett. bár engem érdekel mi van vele.
2009. dec. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
semmit nem tudsz tenni mert nem vagy bele szerelmes és valoszinű hogy ezentúl sem leszel , ameddig ugyérzed jó vele addig maradj vele ha ugyérzed szenvedés akkor szakitsatok
2009. dec. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem is inkább csak a testi vonzalom van meg. "édes a pillantása a mosolya és amikor vele vagyok áh egyszerűen megtudnám zabálni..." amikor meg nem akkor le se szarod...

Ergo= nem vagy szerelmes. bocsi.


L/20

2009. dec. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!