Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon válogatós vagyok. Így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon válogatós vagyok. Így sose lesz barátom?

Figyelt kérdés
Nem is külsőre, inkább belsőre.Sok fiúval találkozgatok (mielőtt le lennék r*bancozva, megismétlem, találkozgatok.) de egyik se fog meg úgy igazán.20éves leszek idén, és eddig 3ember fogott meg úgy nagyon életembe.Ha valaki olyannal találkozok akinek hasonló hibája van mint az exemnek akkor már még ha egy kicsit úgy is éreztem, hogy érdekel előtte, utána már nem is vonz.Elvagyok egyedül amúgy de néha tök hiányzik egy szeretlekkicsim.
2014. márc. 24. 01:54
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
szeretlekkicsim
2014. márc. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
:D
2014. márc. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
feldobtad az estém 1.:DD
2014. márc. 24. 02:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyennek kellene lennie a sracnak belulrol? :)
2014. márc. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát nekem van a fejembe egy 'álomkapcsolat' és olyan fiút szeretnék akivel ezt el tudnám képzelni.akivel sose unatkozunk mindig csinálunk valamit.csillagokat nézünk vagy bőrig ázunk,sétálunk,vagy párnacsatázunk,hógolyózunk,szeretkezünk mindenhol,főzünk vagy sütünk együtt,moziba megyünk és hangosan nevetünk zavarjuk a többi embert:DD szóval mintha csak mi lennénk egymásnak a világon amikor együtt vagyunk.meg annyi minden ilyesmi van még a fejembe de a legtöbb korombeli fiú az facebookozik egész nap meg fáradt akármit is csinálni..1olyan exem van akivel tényleg úgy éreztem hogy csak mi vagyunk egymásnak,gondoltunk egyet és elkezdtünk futni csak úgy.kézenfogva,szatyrokkal a kezünkbe:D szóval kicsit 'bolond' fiúra vágyok:D
2014. márc. 24. 02:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát, futni utálok.:D Azért leírom nekem mi lenne oké ezekből.:P Csillagnézés az jó, ázni nem szeretek, sétálni szeretek, párnacsata oké, hógolyó nem, mert hideg:D:D, szeretkezés mindenhol.. ezt nem tudom, most így nem tudnám elképzelni magamról, sütni ilyen új dolgokat találnék ki... pl hatlapos tortába, tehát, hogy kör alakú... meg ami még eszembe jut, moziba nem szeretném zavarni a többi embert:D Ááhh.. rám ez csak félig-meddig lenne jellemző úgy látszik.:))

Én is válogatós vagyok, de leszarom, nem tudom elképzelni, hogy ne találnék olyan lányt, aki Nekem tetszik és én is Neki.... Viszont én inkább sajnos külsőre vagyok az, persze belsőre is normális legyen meg minden, de szerintem inkább a külső az, amiben az vagyok. Ha Nekem lesz barátnőm... akkor Neked is lesz barátod hidd el!:) Pláne úgy, hogy Te már találtál olyat... ha 1 volt, minden esély meg van szerintem, hogy ilyen még igen is létezik.:D

20/f

2014. márc. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem túl sok filmet néztél. Az élet nem Hollywood, főleg ha elkezdesz rendesen dolgozni.

36 F

2014. márc. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kolosszus22 ***** válasza:

Én is úgy látom, hogy agyilag picit éretlen vagy még, megrekedtél egy 15 éves tinilány észjárásánál és eszményképénél! "Szeretlekkicsim"

jó hír, hogy remélhetőleg pár éven belül kinövöd majd!

26F

2014. márc. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tisztára mint a keresztlányom.....nagy "kupi" van még odabenn....fiatal vagy még nagyon.

Az jó ha ez élet dolgairól van elképzelésed, de akkor leszel felnőtt és érett Nő, hogy ezeket csak alapnak tekinted. Nyitottnak kell lenni a másik felé és befogadónak...meghallgatod, amit mondani szeretne Neked és mérlegelsz!

Nem akarlak elkeseríteni, de ahogy telik az idő még válogatósabb leszel, és még több apró dologra fogsz odafigyelni és keresed a számodra "tökéletes párt", akit lehet, hogy soha nem fogsz megtalálni, vagy ha igen, akkor lehet, hogy nem fogsz Neki tetszeni!!!

Ismerek ilyen felfogású Nőt.... 2 diplomás értelmiségi, rendezett anyagi körülmények között él, senki nem elég jó Neki, de nagyon szeretne családot. Addig fog válogatni, amíg azon kapja magát, hogy betöltötte a 40-et, és az elveit feladva kapkodva hozzámegy egy olyan férfihez akihez semmilyen szinten nem vonzódik....és utána visszasírja a kidobott exeit!!!

A lényeg az, hogy 2 ember egymásban találja meg azt párt akire vágyik,és akit minden hibájával együtt szeretni tud....senki sem tökéletes!!!

2014. márc. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!