Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen létezik vagy csak velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen létezik vagy csak velem fordult ez elő? 26/N vagyok. Komoly válaszokat kérnék!

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt a párommal,szerelem volt első látásra és én azóta is szerelmes vagyok belé.Persze nem ment zökkenő mentesen a kapcsolatunk mert mikor ez a találkozás megtörtént neki még kapcsolata volt amibe állítása szerint nem volt boldog..Dobta is miattam nem volt egyszerű de azt már lezárta.Mivel az a kapcs nem volt jó volt h szakítottak kisebb időre,és közbe találkozott egy másik lánnyal akivel 3 hónapot volt együtt és ő az akibe mai napig is szerelmes,azért voltak csak ennyit együtt mert visszament a másik lányhoz,a szerelmet meg magyarázat nélkül ott hagyta,nem beszéltek erről sosem,de ezt a lány most agyvérzéssel korházba ápolják,és van barátja is..De most itt vagyok én a képbe akit elvileg szeret, és belém csak pár hétig volt szerelmes de szeret és el tudná vele képzelni az életét.Azt tanácsoltam neki h beszéljen a lánnyal és mondja el neki mit érez...nem tudom mit kellene tennem...segítsetek!!!!!!!!

2014. márc. 24. 08:55
1 2
 1/12 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Te tényleg 26 vagy? És a barátod hány éves, 16? Teljesen éretlen a viselkedése ugrál egyik nőről a másikra, azt sem tudja mit akar.
2014. márc. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tényleg annyi vagyok,ő pedig 28...Gondolj bele a szituba kicsit mielött elítélsz bárkit vagy bármit.
2014. márc. 24. 09:00
 3/12 anonim ***** válasza:
26 éves vagy! Ne legyél senki pótléka. Bocsi a kemény fogalmazásért, de ne legyél pillanatnyi kikötő az életében és amikor úgy fúj a szél, akkor meg tovább áll.
2014. márc. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Veszett fejsze nyele! Előbb-utóbb a másik lány sorsára jutsz.


Ez a férfi képtelen felelősséget vállalni az érzéseiért és ez aggasztó! Az egy dolog ha téged elhagy, na de mi lenne ha már egy család lennétek?

2014. márc. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 PearlDiver ***** válasza:

Itt nem te vagy az, akinek tennie kéne valamit... hanem a srác. El kéne döntenie, hogy mit és kit akar. Te ebben a segítségére lehetsz, ha sokat beszélgetsz vele az érzéseiről - feltéve hogy ez neki működik.

24F

2014. márc. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ezt csak tegnap tudtam meg,nem beszéltük meg személyesen de megfogjuk.Mindent meg tudunk beszélni az első pillanattól fogva.Nem tudom ha erről kinyilvánítom a véleményem (márpedig kifogom) segítek e azzal neki? Én azt tanácsoltam h beszéljen a lánnyal és rendezze,ha ad neki esély a lány elfogadom..De így tudva h szeret,és ez tuti..
2014. márc. 24. 09:14
 7/12 anonim ***** válasza:

ahogy az egyik valaszolo mar irta: veszett fejsze...

mindketten eretlenek vagytok, a srac foleg. te talan inkabb csak nagyon szerelmes vagy es nem latsz tovabb a rozsaszin kodnel.

a srac nem tudja, mit akar. megkapja a noket, akikre vagyok, baromira nem szerelmes, csak ugral ide-oda, viragrol-viragra, beporozza oket, aztan megy tovabb, stb... szerinted erdemes egyaltalan idot vesztegetni egy ilyen sracra?

ha szerinted megeri, csinald. de jobb nem lesz, raadasul te csak egy potlek vagy, akit kihasznal es mindig visszajon majd hozzad, ha kedve tartja. mert te visszafogadod.

de szerintem ennyi, ne varj tobbet.

2014. márc. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hogy értitek a pótlék szót? Nem virágról virágra száll ez egy régi dolgot amit nem rendezett magába,és soha senkinek nem mondott el magába tartotta és nyomasztotta..De jöttem én és mindent megváltoztattam az élebe,hozott egy döntést és szakított vele..Mikor a másik lánnyal volt nem volt határozott és nem tette meg azt amit most értem,így akarná ki javítani a hibát amit akkor vétett????
2014. márc. 24. 09:28
 9/12 anonim ***** válasza:
naiv vagy, ha bedolsz neki. ez az en velemenyem.
2014. márc. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"ő az akibe mai napig is szerelmes... belém csak pár hétig volt szerelmes"


wtf

2014. márc. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!