Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen létezik vagy csak velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen létezik vagy csak velem fordult ez elő? 26/N vagyok. Komoly válaszokat kérnék!

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt a párommal,szerelem volt első látásra és én azóta is szerelmes vagyok belé.Persze nem ment zökkenő mentesen a kapcsolatunk mert mikor ez a találkozás megtörtént neki még kapcsolata volt amibe állítása szerint nem volt boldog..Dobta is miattam nem volt egyszerű de azt már lezárta.Mivel az a kapcs nem volt jó volt h szakítottak kisebb időre,és közbe találkozott egy másik lánnyal akivel 3 hónapot volt együtt és ő az akibe mai napig is szerelmes,azért voltak csak ennyit együtt mert visszament a másik lányhoz,a szerelmet meg magyarázat nélkül ott hagyta,nem beszéltek erről sosem,de ezt a lány most agyvérzéssel korházba ápolják,és van barátja is..De most itt vagyok én a képbe akit elvileg szeret, és belém csak pár hétig volt szerelmes de szeret és el tudná vele képzelni az életét.Azt tanácsoltam neki h beszéljen a lánnyal és mondja el neki mit érez...nem tudom mit kellene tennem...segítsetek!!!!!!!!

2014. márc. 24. 08:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Tisztára mint a játszótéren:

"Én most 2 hétig a Karcsiba vagyok szerelmes, de utána a Tibikét akarom! Csak az a baj, hogy Tibike most a Julcsit szereti, nem tudom, mit tegyek :'((("

Szóval első körben azt tanácsolnám, hogy próbáljatok meg felnőni érzelmileg, utána gondolkozzatok bármi komolyab kapcsolatban.

2014. márc. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Lassan 30 vagy, több eszednek kéne lennie... Nagyon gáz és gyerekes amit művelsz. Olyan mintha eddig egy zárdában éltél, és 3 hónappal ezelőtt hirtelen kikerültél volna nagyvilágba.
2014. márc. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!