Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen okai lehetnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai lehetnek, hogy évek óta nincs senkim?

Figyelt kérdés
Állítólag szép vagyok, vagy legalábbis sokan mondják, sok embernek tetszem, mégsem kellek senkinek komolyabb kapcsolatra. Átlagos alakom van, nem vagyok se kövér, se vékony. Kicsit visszahúzódó vagyok és elsőre csendesnek tűnhetek, de ha valakivel megtalálom a közös hangot, ez megváltozik. 16 éves koromban volt utoljára barátom, most 19 vagyok. Voltak, akik ideig-óráig érdeklődtek utánam, de aztán alábbhagyott a lelkesedésük. Már hónapok óta még csak érdeklődés sincs és olyan magányosnak érzem magam. (Félreértés ne essék, nem társat akarok itt keresni, csak kíváncsi vagyok, mi lehet velem a baj.)
2014. márc. 25. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy gyogyósnak tartanak.

Vagy flegmának, lenézőnek.

nagyszájúnak

elérhetetlennek

toronyba zárt hercegnőnek

vagy csak gubbasztasz otthon mint a kisfecskék akik várják h anyjuk hozza nekik a gilisztákat

2014. márc. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokan vannak így, szerintem ne pánikolj.
2014. márc. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"visszahúzódó vagyok és elsőre csendesnek tűnhetek"
2014. márc. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kicsit visszahúzódó vagyok és elsőre csendesnek tűnhetek, de ha valakivel megtalálom a közös hangot, ez megváltozi


ez részben valószinű hogy a közös hangmegtaláláa kicsit túl későn következik be a végett az emberek akik nem éppen kitartóak(ezvan ismerjétek be senki se olyan kitartó főleg ha nem látja még a célt.)ha több embert akarsz megismerni egyrészt jbban kikell nyilnod vagy legalább is ha egy fiu érdeklődni akkor azalatt az ideig-óráig tutára adni hogy nem közönbös ha egy lánynak ugy tünik közömbös vagyok pusztán jó akarotból nem zavarom ...:)

2014. márc. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs elég lóvéd, és fekete BMW-d.
2014. márc. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak a férjem mondta/mondja hogy szép vagyok. Senki más. A családtagjaim is rondának tartanak.


Nekem akkor nem volt senkim amikor egyáltalán nem akartam kapcsolatot egy szakítás után. 2 évig. Volt aki utcán meg akart ismerni, de nemet mondtam. Nem akartam senkit.


Utána már mikor tettem az ügy érdekében lett kapcsolatom. Rövidebbek eleinte. Aztán az igazit is megtaláltam. Már házasok is vagyunk.


De ehhez az kellett, hogy ismerkedjek. Tennem kellett érte hogy legyen párom. Ha várom a sült galambot, hogy a számba repüljön akkor még mindig egyedül lennék.


Járj el, ismerkedj, vagy ha nincs kedved, próbáld ki a netet ismerkedésre. Nekem is az vált be:) internetes társkereső. Életem értelmét találtam meg, és csak 6 hónapig voltam regisztrálva.:)

2014. márc. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!