Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérhet-e tőlem ilyet a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhet-e tőlem ilyet a párom?

Figyelt kérdés
A lényeg az,hogy a párom szeretné ha aktív résztvevője lennék a szexnek,és ezt úgy érti hogy lehetnék én felül többet.Na most ezzel a kéréssel semmi baj,csak én már mondtam neki hogy abban a pózban nem élvezem a szexet,a másik az hogy kisbabát várok és nehezemre esik és kellemetlen így mozogni.Nem tudom hogy hogy reagáljak erre a kérésére!Tartsam tiszteletben amit kér,hiszen egy pár vagyunk és tegyem meg annak ellenére hogy ez nem nagy dolog de én nem szívesen teszem meg mert nem jó nekem úgy,vagy mondjam hogy én ezt nem szeretném és hagyjam figyelmen kívül a kívánságát???Mit tegyek?
2009. dec. 17. 10:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Na azért áljon meg a menet!! Olvasd már végig és akkor rájösz, hogy terhes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. dec. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
attol hogy terhes,még nincs semmi baja (ha veszélyeztetett terhes vagy,akkor nem szoltam,akkor más a helyzet,de ilyet nem olvastam)
2009. dec. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sztem nem illik ledegradálni, hogy "mi csak keféltünk a párommal semmi több". Úgy kéne erre visszaemlékezned, mint jó élményre. Örömforrásra, nem pedig ledegradálni. Nem érted a szex lényegét, ha ezt mondod.
2009. dec. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!