Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok elfelejtik azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok elfelejtik azt a fiút, aki egy kis hatást azért tudott gyakorolni?

Figyelt kérdés

A lányok elfelejtik azt a fiút, aki egy kis hatást azért tudott gyakorolni?


Értem ezalatt, hogy egy pasi kűzdött értetek, megmutatta milyen nőnek lenni, nem adta fel egy elutasitás után, virágot hozott, éreztette, hogy csak ti kelletek neki - ugyan nem fogadtátok el, de mégis tudott valamit hagyni maga után.


Az ilyet elszoktátok felejteni?


2014. márc. 26. 01:26
1 2
 11/17 kolosszus22 ***** válasza:

A legnagyobb lúzernek tartom az olyan pasit aki teper egy nőért elutasítás után! Az olyan "nőt" aki meg ilyen játszmákat játszik, hogy elvárja, hogy nem válasz után rohanjanak utána gyerekesnek. Soha nem alázkodj meg egy nő előtt!

26F

2014. márc. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Nem várja el ezt egy nő, csak nem érti. Gondolja, hogy világos volt, amit mondott, és a másik felfogta. Így most már nem lehet kétség a másikban. Próbál türelmesen hozzáállni, nem sértően, nem udvaratlanul. Mégis mit kellene tennie? Én pl. folyamatosan nemet mondtam az illetőnek, de nem akartam vele bunkó lenni, közös baráti körünk van. A végén mégis bunkónak kellett vele lenni, meg kegyetlennek, holott távol áll tőlem az ilyen viselkedés. Mivel civilizált emberek vagyunk, nem tudom, mit gondolsz, milyen eszközök állnak a nők rendelkezésére a nem-en kívül, hogy leállítsanak valakit? Gondolod, öröm egy ilyen udvartartás? Inkább ijesztő.
2014. márc. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 kolosszus22 ***** válasza:
Előző, pedig van aki elvárja, igaz nem a felnőtt nők, de fiatal (felnőttnek számító 20-22 éves korosztály, akik még tinilány agyszintjén mozognak) lányok beszélgetését a saját fülemmel hallottam, hogy ez amolyan taktika volt.
2014. márc. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

nem arra gondoltam ismét, akit már nem lehet levakarni... minden lánynak volt már olyan kapcsolata, ahol igy utólag úgy látszik, hogy a pasinak csak "arra" kellett, de nemis becsült meg titeket, aztán jött valaki, aki ennél többet mutatott, de nem fogadtátok el.

Szerintem azért az ilyet nem felejtitek el.

2014. márc. 26. 11:33
 15/17 anonim ***** válasza:

értem, de két-három lány beszélgetéséből még nem érdemes messzemenő következtetéseket levonni :)

Én is ismerek olyan nőt, akinek az ilyesmi hízelgő volt, meg jót tett az önbizalmának, és bár nem érdekelte a férfi, mégsem utasította el, sőt néha bátorította is, hogy ott maradjon a közelében. Ugyanakkor más nők, akik ezt látták, szintén nem értették, ahogy én sem, hiszen tőle tudtuk, hogy nem érdekli a férfi. Tehát nem mindenki gondolkodik egyformán.

Valahogy lehet, hogy a kérdező is egy ilyen nőnek a hálójába került. Sajnálom.

2014. márc. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"megmutatta milyen nőnek lenni"


Jah, persze, mert azt majd egy fiú fogja megmutatni...:D Szép is lenne!

2014. márc. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nálam az sem jó pont, ha valaki egy kapcsolatba akar belerondítani. Bármilyen rosszul is működik, ne tegyen úgy a harmadik fél, mintha nem létezne, és a lány máris szabad lenne. A lányról se feltételezze, hogy kapcsolatfüggő, és egy másik fiúra van szüksége a szakításhoz.
2014. márc. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!