Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bocsassak meg neki?

Figyelt kérdés
Az exbaratom csunyan szakitott velem es pont egy olyan korszaknal amikor csak ra szamithattam tehat magamra hagyott es egyszeruen annyira fajt hogy azthittem bele is halok.. utana nemsokkal korhazba is kerultem es rengeteg gyogyszert kellett szedtem nyugtatot,feszultsegoldot stb. Szakitas utan 1 hetnel is kevesebb ido telt el hogy ram irt de akkoris csak engem hibaztatott mindener csak engem. Korhazba se jott be pedig beszelt vele par baratom. Annyira fajt hogy magamra hagyott hogy szoszerint belebetegettem. Panikbeteg lettem utana folyamatosan mellkasi fajdalmaim is voltak/vannak.. tonkrementem. Aztan utana volt hogy nem irtam vissza akkor irkalt hivott stb. De mindig 2 napra ra reagaltam. Aztan masodjara irt nekem valamit ami nem volt igaz es en pedig sajnaltam es talalkozni akartam vele. Talalkoztunk is es hat veszekedtunk aztmondta nem szeret stb megis megcsokolt es ezzel jatszadozott egy ideig mer tudta h nekem vannak erzeseim. Aztan egyszer egy ejszaka elaludtam 8fele es felkeltem olyan fel 11kor es rengeteg hivas meg uzenet hogy itt vagyok a haz elott. Hat tobb nem kellett elkezdtem zokogni. Aztan este mondani akartam neki hogy nekem ez nem kell es h tobbet nem akarom se latni se beszelni se akarok vele es elkezdett sirni. A lenyeg h annyira tipikusan az a fiu hogy nem mutat ki egy icipici erzelmet se soha. Es akkor azondta h szeret meg de nem ugy. Aztan hetvegen egyutt mentunk bulizni egesz este mintha egyutt lennenk utana nala is aludtam es reggel kerdezik a szulei tole h na ujra egyutt vagyunk? Es mondta nekik h nem. Na az nekem nagyon rosszul esett... azon a hetvegen annyira bunko voltam vele hogy hihetetlen. Aztan vasarnap este felhivott de akkor en mar ugy voltam hogy hagyni akarom nrkem ez nem kell telefonba is bunko voltam ram is nyomta parszor a telefont. Aztan este kitertunk arra hogy meg mindig szeret stb meg hogy sajnalja hogy magamra hagyott meg h hnap nalam alszik es en azthittem ujra osszejovunk es itt volt es boldog voltam elosszor 2honap utan. Es neki meg nem kell ez a kapcsolat folytatasa.. aztan jo utana jol elvoltunk telleg azutan a napokba is ugy beszeltunk mint aki egy par es ezt nem ertem hogy ennyire semmibe nez meg most is mondja h mindig velem lesz de en mar nem tudom elhinni. Magamra hagyott ennyire csunyan. 2napja is itt aludt es akkor rakerdeztem h mimost egyutt vagyunk csak titokba nem? Es mondta igen csak nincs kimondva igazabol. En nem ertem mier titkol... nem fogja fel hogy rosszul esik? Tegnap is irja hogy itt van a haz elott kb rohantam ki hozza aztan feljottunk es csak cukkolt.. aztan tudja jol mikor basz fel mer nem irok egesz este vissza neki.. en nem birom megbocsaltani hogy magamra hagyott hiaba probalom nem megy. Mit tegyek ? Higyjek egyaltalan neki? Vagy ne bizzak meg inkabb benne es teperjen csak a bizalmamert. Felek hogy megint magamra hagy. Aztmondja en vagyok elete szerelme es nem tudna senkit se szeretni ugy meg hogy eleg nagy ajandek hogy vagyok neki de akkor mert nem tudja ezt bizonyitani? Ezutan nagyon kene tepernie hogy valaha az eletben meg is bocsassak neki... valaki segitsen mer tehetetlennek erzem magam :(
2014. márc. 26. 07:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Csak szórakozik veled, ha komolyan gondolná, akkor nem játszadozna.

Én a helyedben megszakítanám vele az összes kapcsolatomat, de te úgyis vissza fogod fogadni.

2014. márc. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy hagyjon téged, békén vége van. Ezt így nem lehet folytatni. Ha egyszer magadrahagyott most meg titokban vagytok akkor ennek nem lesz jövője.
2014. márc. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy annyira mondja hogy folytatni akarja velem csak meg kicsit pihenni akar mer hat a kapcsolatunk a vege fele eleg durva volt es megertem de ha szeret akkor mier szorakozgat? Mrgmondtam neki hogy ha ujra akarja kezdeni akkor alljon elem egy szal rozsaval es tudni fogom akkor. De hat mar mondta hogy nrm megy ki kulfoldre dolgozni miattam mer nem birna de hat megse ezt mutatja most. Annyira vagyok a szeretetre amit se a csaladomtol se senkitol nem kapok meg hogy szerintem ez a baj. Ugymond vrgulis ugy erzem mintha ujra az elejen az ismerkedes fazisba lennenk csak kicsit tobbrol szol nalunk ez :/ amugy ha ismernetek teljesen az egeszet az elejetol a vegeig akkor megertenetek hogy mier nem birok lemondani rola:/
2014. márc. 26. 07:39
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha ez nem kamu, akkor ritka hülye valaki vagy, hogy egyáltalán szóbaállsz még vele.
2014. márc. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ha voltal mar szerelmes rajossz hogy hulyet csinal az emberbol:)
2014. márc. 26. 07:46
 6/14 anonim ***** válasza:
Gyenge jellem vagy, és buta is, ez látszik az írásodból is, már bocsi.
2014. márc. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
NEM szeret téged az a b**rom, csak szórakozik veled, te meg amilyen hülye vagy, bekajálod a szövegét :D
2014. márc. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hallod ha annyira tudsz akkor irj le egy ekkora szoveget telefonrol kituno helyesirassal koszi :* nem vagyom gyenge eros vagyok csak nem tudjatok a tortenetem tudjatok az is benne van a dolgokban. A hatter. Es azer ha szeretnetek valakit higyjetek el megbocsaltanatok neki
2014. márc. 26. 07:54
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem konkrétan a helyesírásodra gondoltam (bár az se kutya), hanem ahogy fogalmazol. Hány éves vagy, 14-15?
2014. márc. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz...nem enm bocsájtanék meg neki.

Tudom meprt megtörtent..

Belebetegedtem, volt egy majdnem öngyilkossági kisérletem, és nem magamra akartam felhívni a figyelmet, mert csak akkor mondtam el már akárkinek, amikor túl voltam az egészen. Drogokhoz gyúltam..stb..

Mert én oltam gyenge és hülye, egy pillanatig nem hibáztatom már.


Az írásodra nem a helyesírásoda utaltak, hanem a stílusra..ennek nincs köze a telefonhoz( én is béna vagyok telefonról, sztem már most látszik)


Eza fiú téged nem tisztel, nem szeret, játszik vele..

Nem mentség, hogy szereted, hiszen ennyi erővel verhetne..és utána mindhatnád, hogy "dszeretem"

Tönkretesz teged, kihasználja a gyengeidet..

Necsak fizikai erőszak létezik..

Vn lelki is..és te ezt kapod..nem vagy jobb, mint azok a nők akik tűrik, uog agyonverjék őket..

Ezen gondolkodj el...

2014. márc. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!