Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bocsassak meg neki?

Figyelt kérdés
Az exbaratom csunyan szakitott velem es pont egy olyan korszaknal amikor csak ra szamithattam tehat magamra hagyott es egyszeruen annyira fajt hogy azthittem bele is halok.. utana nemsokkal korhazba is kerultem es rengeteg gyogyszert kellett szedtem nyugtatot,feszultsegoldot stb. Szakitas utan 1 hetnel is kevesebb ido telt el hogy ram irt de akkoris csak engem hibaztatott mindener csak engem. Korhazba se jott be pedig beszelt vele par baratom. Annyira fajt hogy magamra hagyott hogy szoszerint belebetegettem. Panikbeteg lettem utana folyamatosan mellkasi fajdalmaim is voltak/vannak.. tonkrementem. Aztan utana volt hogy nem irtam vissza akkor irkalt hivott stb. De mindig 2 napra ra reagaltam. Aztan masodjara irt nekem valamit ami nem volt igaz es en pedig sajnaltam es talalkozni akartam vele. Talalkoztunk is es hat veszekedtunk aztmondta nem szeret stb megis megcsokolt es ezzel jatszadozott egy ideig mer tudta h nekem vannak erzeseim. Aztan egyszer egy ejszaka elaludtam 8fele es felkeltem olyan fel 11kor es rengeteg hivas meg uzenet hogy itt vagyok a haz elott. Hat tobb nem kellett elkezdtem zokogni. Aztan este mondani akartam neki hogy nekem ez nem kell es h tobbet nem akarom se latni se beszelni se akarok vele es elkezdett sirni. A lenyeg h annyira tipikusan az a fiu hogy nem mutat ki egy icipici erzelmet se soha. Es akkor azondta h szeret meg de nem ugy. Aztan hetvegen egyutt mentunk bulizni egesz este mintha egyutt lennenk utana nala is aludtam es reggel kerdezik a szulei tole h na ujra egyutt vagyunk? Es mondta nekik h nem. Na az nekem nagyon rosszul esett... azon a hetvegen annyira bunko voltam vele hogy hihetetlen. Aztan vasarnap este felhivott de akkor en mar ugy voltam hogy hagyni akarom nrkem ez nem kell telefonba is bunko voltam ram is nyomta parszor a telefont. Aztan este kitertunk arra hogy meg mindig szeret stb meg hogy sajnalja hogy magamra hagyott meg h hnap nalam alszik es en azthittem ujra osszejovunk es itt volt es boldog voltam elosszor 2honap utan. Es neki meg nem kell ez a kapcsolat folytatasa.. aztan jo utana jol elvoltunk telleg azutan a napokba is ugy beszeltunk mint aki egy par es ezt nem ertem hogy ennyire semmibe nez meg most is mondja h mindig velem lesz de en mar nem tudom elhinni. Magamra hagyott ennyire csunyan. 2napja is itt aludt es akkor rakerdeztem h mimost egyutt vagyunk csak titokba nem? Es mondta igen csak nincs kimondva igazabol. En nem ertem mier titkol... nem fogja fel hogy rosszul esik? Tegnap is irja hogy itt van a haz elott kb rohantam ki hozza aztan feljottunk es csak cukkolt.. aztan tudja jol mikor basz fel mer nem irok egesz este vissza neki.. en nem birom megbocsaltani hogy magamra hagyott hiaba probalom nem megy. Mit tegyek ? Higyjek egyaltalan neki? Vagy ne bizzak meg inkabb benne es teperjen csak a bizalmamert. Felek hogy megint magamra hagy. Aztmondja en vagyok elete szerelme es nem tudna senkit se szeretni ugy meg hogy eleg nagy ajandek hogy vagyok neki de akkor mert nem tudja ezt bizonyitani? Ezutan nagyon kene tepernie hogy valaha az eletben meg is bocsassak neki... valaki segitsen mer tehetetlennek erzem magam :(
2014. márc. 26. 07:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
19 es nem nagyon birtam fogalmazni akkor bocs de valahogy ennyit nem birok normalisan megfogalmazni. Tudom hogy el kene gondolkodnom ezen de van az amikor telleg remenytelenul eled az eleted es probal fogalkozni velem nagyon amennyire csak tud hat mondhatom hogy a kapcsolatunkban se torodott ennyire velem az utolso honapokban. Probalok erzelemmentes lenni, hogy lesz ami lesz de meg en magam se tudomm hogy mit akarok az elettol de en sajnos tudom hogy nem lennek kepes szeretni mar tudom hogy meg ilyen fiatalon hulyesrg kijelenteni de ez biztos hogy lattam mar par dolgot es tudom hogy ez mas mint a tobbi... hiaba tartanak hulyenek. De nalunk ez nem sima kapcsolat volt/van :)
2014. márc. 26. 08:11
 12/14 anonim ***** válasza:
Most akkor mit vársz, milyen válaszokat? Úgyis Te döntöd el. Itt mindenki leírta, hogy épeszű ember nem foglalkozna vele, az biztos. Te meg azt csinálsz, amit akarsz. :)
2014. márc. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember volt már szerelmes, de nem lett töle tükéletesen idióta, ellentétben veled.
2014. márc. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nézd. Mindenki lehet okos, mindenki tudhatja jobban nálad, de csakis te dönthetsz. Olvasd el ezeket a válaszokat, tanulj belőlük, de az első és egyetlen amire hallgass az összetört és megalázott szíved legyen.


Megbántott és akkor hagyott magadra, amikor a legnagyobb szükséged volt rá. Belebetegedtél és ő a "nagy szeretetével" meg sem látogatott. (Mondhat erre akármilyen kifogást, ha a szerelmed vagy akár csak egy barátod kórházban van, kezed lábad töröd, hogy bemenj hozzá.)


Te magad mondtad, hogy nem fogsz tudni megbocsájtani neki. Nem is kell. Ezt nem lehet. Akarja ő bármennyire, elvesztett téged. Gyötörje őt is végre a kín, mint amennyire téged gyötört! Szenvedjen, mert téged soha nem kap vissza.


Te pedig lépj túl rajta. Meríts erőt abból a fájdalomból amit éreztél és még most is érzel. Az a kín legyen az erőd, hogy ellenállj neki és többet ne írj vissza. Legyél bátor és erős és te hagyd el őt!


Képes vagy rá és mi szurkolunk! :)

2014. márc. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!